Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Raliul Brasovului
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
bure
Am umblat si eu week-endu' asta dupa senzatii tari pe 4 roti.Am avut de ales intre 4Tuning Day si Raliul Brasovului,am ramas la Rally,si dupa cele 2 zile de rally pot sa zic ca la anul poate o sa gasesc ceva mai bun de facut.
Voi?Ati fost careva?Cum vi s-a parut?Hai sa palavragim un pic....
Numa' bine!
IRONICK
Mai incearca un macadam . . .
bure
Uitasem sa pun podiumul:
1.Bogdan Marisca/Sebastian Itu
2.Dan Gartofan/Dorin Pulpea
3.Claudiu David/Mihaela Beldie

Ironick,care-i treaba cu macadamul,fa-ma sa inteleg..
IRONICK
Pai ai spus ca nu ti-a placut. Pe macadam vezi mai multe derapaje, etc . .
bure
QUOTE(IRONICK @ 3 Apr 2006, 14:23)
Pai ai spus ca nu ti-a placut. Pe macadam vezi mai multe derapaje, etc . .
*


Ironick,nu e primul rally la care am mers,si am vazut destule probe si pe macadam(atat cele din raliul Brasovului,mai ales la Campulung).Spectacol nu mai este din cauza banilor.
bure
Cateva poze
bure
Scuze,sunt cam mari...
bure
....
CIPTUNING
Nu am fost anul asta. Ia in calcul si faptul ca e prima etapa: acum multi abia se obisnuiesc cu noile masini iar altii sunt amortiti de pauza de peste iarna. Sa vezi ce frumos e cand se decide campionul in ultimele etape..Cat despre spectacol, cand omul se gandeste ca de rezultatul sau atarna contractul cu sponsorul si multe alte griji in frunte cu "a nu dezamagi", merge "curat" si nu ii pasa prea mult de fani. Se poate si invers: cand alearga acasa sau in cursa respectiva are deja titlul de campion sau un loc pe podium in buzunar. In ce priveste Brasovul nu pot crede ca GIRI si MANU cel putin, nu au facut spectacol la ei acasa. Uite o intrare a lui GIRI si o dovada despre ce inseamna sa fii fan adevarat http://www.prorally.ro/Video/PS1/MOV04265.MPG Cat despre lipsa banilor, doar in parte e adevarat, avem echipe cu buget puternic dar se poate si ca un singur echipaj sa "o duca bine": Echipajul nr 79 - FILIP/NEMES......."Multumiri speciale sponsorilor care ne sustin - Eurovoice, Pneumaxx si Cefin Pirelli, Orange Romania, Famiro - Partener Orange, partenerilor tehnici - EuroQuip, Castrol, Sony Cyber-Shot, Avantgarde, Aldo Graphics, Print&Graphics, Sama Service, Pilot Power Tuning, ATS-Importator Citroen cat si partenerilor media - Revista Supercar, revistele Photo si Connect si revista Ciao!" Doar la VTM vezi pe unii din piloti ridicandu-si singuri capota din lipsa de finante.
PS: e mai frumos pe asfalt ca se aude scartaitul pneurilor, si dupa cum se vede in clip, praf e si aici...
LATER-pentru domnii din televiziune: VREM CAT MAI MULT FOTBAL SI DIN DIVIZIA B IN DIRECT, DACA SE POATE, DAR NIMIC DE LA RALIURI CA MIROASE NASPA A BENZINA IN CASA DE LA ELE. 022.gif Poate nu stiti ca si aici se baga bani.
serpo
daca vrei sa te convingi cat de fain a fost raliul bv-ului vezi ca baietii de la prorally au mai bagat o carca de filme in sectiunea lor video si testele lui tempestini..
sunt faine..un pic cam mari dar merita vazute wink.gif
poate VTM-ul de la Campulung, daca mergi la el, iti va schimba parerea despre sportul cu motor in Romania wink.gif
smile.gif
bure
In ce priveste Brasovul nu pot crede ca GIRI si MANU cel putin, nu au facut spectacol la ei acasa.
Cip,Giri prea putin,a mers curat,dupa stilul sau cunoscut...
Manu,jos palaria,singurul care a dat-o la spectacol,in mai toate acele de par a aruncat-o in derapaj...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.