Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Emisiune auto noua
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Stiri
sunman
Nu stiu daca e ok, nu as vrea sa se considere reclama ... a aparut sau mai bine zis a reaparut o emisiune auto pe prima. Asta e cool ca si asa nu prea mai erau emisiuni auto simbata. Emisiunea mi s-a parut cam suflata, dar deh era prima editie. Noua idee cu care vine: cica ai forum, intri pe forum si spui ce nu ti-a placut, eventual ce vrei sa vezi. A si poti sa vezi si emisiunea inregistrata. Ideea pare faina dar emisiunea a fost cam slaba. E aici
padual
eu personal sunt foarte nemultumit de emisiunile auto de la noi. Asa ca ...una in plus sau in minus...nu conteaza.oricum de rau nu are ce sa fie...si astept sa o vad.
eminescu0
uite ca nu stiam de ea, merci de veste ! ma mira totusi ca spui cum ca nu ar mai fi emisiuni auto sambata... pai este "La limita" pe B1 la 9:30 ; apoi "Roata de rezerva" pe Antena 1 dar care nu prea are o ora fixa in ultima vreme pentru ca incepe in jur de 10 cu teleshoping si se intinde pana pe la 11; urmeaza "Roata la roata" pe TVR 2 care e si asta o emisiune noua, cu tot felul de rubrici tembele dar haioase si care mie chiar imi place, ma amuza la maxim, ar trebui s-o urmariti si voi ; si tot la 11 e "ProMotor" pe ProTV pana la 12. (desi mi se pare ca ieri a rulat intre 11:30 - 12:30). nu sunt destule ? daca mai e si asta de pre prima, chiar o sa ma abureasca de tot pentru ca eu incerc sa le urmaresc pe toate desi de cele mai multe ori au aceleasi subiecte/masini pe care oricum le stiam dinainte de pe net ... dar imi place oricum.
apoi vine duminica pe National emisiunea cu uratul si nepriceputul ala, "Automobile" la ora 11:30.

eu zic ca ai la ce sa te uiti daca vrei sa lenevesti sambata in pat pana la 13-14 smile.gif ca sa nu mai zis de reluarile din timpul saptamanii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.