Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Raman cu volanul in mana
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
RvsS
Am cumparat un volan pentru Dacia 1310 pt. ca mi s-a furat volanul la o incercare nereusita de a se fura autovehiculul. Am primit si o piulita dar nu se potriveste. Se pare ca piulita respectiva este 14 cu 4x.

De unde as putea cumpara o astfel de piulita - 12 cu 44 ? Nu am gasit in mai multe magazine din Constanta, dar acum pot cauta si in Bucuresti. Aveti ceva adrese pt. magazine de piese Dacia ?

Multumesc.
bogdan B-14-FNF
Daca vii in Buc . gasesti sigur in Tg. Vitan !!
RvsS
bogdan B-14-FNF - iti multumesc, as prefera sa iau dintr-un magazin.
diaconuliviu
REMAT, daca or mai avea Dacii din programul "30 milioane" sau dezmembrari.
electric
QUOTE(RvsS @ 7 Apr 2006, 17:33)
bogdan B-14-FNF - iti multumesc, as prefera sa iau dintr-un magazin.
*


in tirgul vitan sint si magazine.
didosdoru
Piulita pe care o cauti tu nu prea se gaseste la magazine pt ca este o piesa care nu prea se cauta.Te duci la dezmembrari si cumperi una, te uiti bine la ea, vezi sa aiba bun filetul.Cumpara vre-o 2 ca sunt ieftine.Sunt niste piulite si cred ca cele de la dezmembrari sunt mai bune decat unele facute de SRL din fier mort.
RvsS
Va multumesc de raspunsuri, as putea incerca desigur in targ.

Cand spuneti "la dezmembrari" la ce locatii va referiti? Au telefon, site ? Am f. putin timp liber si as dori sa merg la sigur, indiferent cat costa.

Multumesc din nou.
BLK
poate ai rezolvat, poate nu, dar am impresia ca e aceeasi piulita ca la planetara, unde se prinde in fuzeta.
SiloS
QUOTE(bogdan B-14-FNF @ 7 Apr 2006, 17:47)
Daca vii in Buc . gasesti sigur in Tg. Vitan !!
*




Cunosti vitanul ca pe palma radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.