Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: NOVA Mea
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Dacia Nova
Sergiu_Nova
Ce parere aveti de ''caruta'' mea?
StefanT
QUOTE(Sergiu_Nova @ 9 Apr 2006, 22:19)
Ce parere aveti de ''caruta'' mea?
*


Super tareee frate!
Volanul de Renault, proiectoarele cu noroi pe interior, boxele cu incinte de plastic, si tunul ala periculos cu difuzor de 16 cm (ma insel?), definesc cu stil masina.

Sa nu uitam sigla de Reno... am ratat ceva?

Gagicuta din dreapta se pune?

EDIT: Ma scuzi! Si dunga argintie din plastic veritabil, cauciucat.
argon
E o nova ca oricare alta...dar mai "chicioasa" datorita elementelor enumerate mai sus icon_mrgreen.gif
einstein1984
Nu uita citricele din geamuri!
ydaniel
casanova ce invarte volanu de reno pa dacia nova:)))))
vai terminati cu topicurile astea ca va banez pe toti:)))))
catastyle
Salut , nu vedeti ca are "mamaliga" pe parbriz?..luati`l mai usor..
Ai cass ca al meu..sunt multumit de el...cred ca si tu...succes si muzica la max. smile.gif
kristalloz
offtopic: vai daca toti si-ar pune tigaile pe forum nush ce dreq ar mai ramane din el...
ontopic: e o nova ca oricare alta... ce sa zicem de ea..? la ce te asteptai? bravo? felicitari?
argon
un sfat..schimba burduful de la maneta schimbatorului , ca parca e desfundator de ghiveta...
Sergiu_Nova
QUOTE(catastyle @ 9 Apr 2006, 22:24)
Salut , nu vedeti ca are "mamaliga" pe parbriz?..luati`l mai usor..
Ai cass ca al meu..sunt multumit de el...cred ca si tu...succes si muzica la max.  smile.gif
*



Ms Cata si sa stie toata lumea ca masina abia mi-a dat-o tata si asa e facuta de el cand o avea eu am pus doar muzica si m-am ocupat mai mult de partea mecanica , acum tre sa ma apuc shi de exterior.
waZDer
ce rautaciosi sunteti cu omul fiecare isi lauda ce are in batatura ! succes Sergiu_Nova si spor la munca !
pastrama
Ba, io de ce nu pot sa vad pozele?
Ca m-ati facut curios! icon_mrgreen.gif
sorin1983
hmmm si io le vad cu x in colt... mama ce ma oftic..
bertro
poate pt ca topicul e de acum UN AN de zile!
se pare ca waZDer s-a apucat de dezgropat smile.gif
pastrama
Aoliooooo...io aveam impresia ca suntem in 2006! radmasa.gif D-aia nu mi-am dat seama! frustrat.gif
Ma duc sa ma culc! laugh.gif
driverx
Oricum, va puteti face o idee COMPLETA asupra carutei doar prin simpla privire a avatarului (DAR nu mai mult de 3.29 secunde, ca altfel face rau la bunul gust).
waZDer
ai alta mai satisfacatoare ?
catalin06
waZDer : nu te-ai gandit cand ai redeschis topicul asta ca a trecut un an de zile de atunci si omu o fi vandut masina ?? radmasa.gif
waZDer
ba da m-am gandit biggrin.gif dar deh ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.