Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Macarale electrice pentru berlina
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
cristigeo69
unde se pot gasi macarale electrice(macar fata) pentru berlina??? au fost unele pe bursa dar le-am pierdut sad.gif am intrebat la 2-3 prin targ vitan si au inceput sa rada nu am mai intrebat de rusine...022.gif m-au crezut nebun.un vanzator:"ce-ai frate??? cine te-a mintit ca exista asa ceva"...va da-ti si voi seama!! showfinger.gif
daca stiti unde se pot gasi(de preferat in bucuresti)nu strica sa postati biggrin.gif
electric
incearca aici http://www.accesoriiauto.com.ro/ sau suna la timisoara 0256291957 poate au si de dacie berlina . eu am luat de nova de la ei.
tarzy
vezi si aici: http://www.seleniu.ro/

in stanga jos
argon
Cine te-a dus in targ la handicapatii aia? daca cereai kindere de antena sigur aveau 10 feluri...
mergi la magazine de piese auto, ca sigur gasesti.
cristigeo69
QUOTE(argon @ 27 Apr 2006, 20:38)
Cine te-a dus in targ la handicapatii aia? daca cereai kindere de antena sigur aveau 10 feluri...
mergi la magazine de piese auto, ca sigur gasesti.
*


radmasa.gif radmasa.gif cred...
andutzu
Am vazut pe la magazinele de piese auto.Acum doi ani costau 3.7mil, cu tot cu cablaj si butoane de actionare.
romulus
Vezi ca mai e un topic pe tema asta. Acolo am dat cateva date exacte.Detalii
cristigeo69
am intrebat...si iar am intrebat pe la magazine aveau dar numai de dsn\slz...dar sunt pt geam curbat nu stiu daca merg puse pe usile noastre...
cristigeo69
am reluat cautarea intreband si prin magazinele de cartier(dar nu aduc ca nu se cumpara);duminica trecuta am lasat rusinea la o parte si am mai intrebat in targ...in vitan(nu am mai fost la tzaranii aia)in rest am intrebat la toti...la cativa am gasit macarale de dsn sau slz dar pentru berlina cica nu sunt dry.gif si imi spunea o tanti mai priceputa ca ar merge adaptate,cum nu stia,ce am observat eu...tija macaralei este un pic curbata la fel cum este geamu la dsn(poate ar merge tija indreptata)in sfarsit pretul era intre120-140 roni bucata...
daca a pus cineva macarale de dsn sa posteze fara frica nu-i taie nimeni degetelele wink.gif sau mai asteptam idei...observ ca lumea nu prea e interesata de jamuri electrice care sa faca bazz bazz wub.gif
bafta
Muttley
QUOTE(cristigeo69 @ 13 May 2006, 00:09)
daca a pus cineva macarale de dsn sa posteze fara frica nu-i taie nimeni degetelele wink.gif 
*


Asta a scris cineva pe topicul de la Imbunatatiri. I-am adresat o intrebare dup-aia, i-am dat si PM dar nu a raspuns... Deci se pare ca ar fi posibil...
QUOTE(OldMan @ 25 Feb 2006, 09:51)
Am vazut multe montate , ma refer la macaralele electrice. Eu personal am adaptat acarale de Dacia Solenza. Functioneaza impecabil si au din fabricatie inclusiv sistemul elastic de sfarsit de cursa ca sa nu frteze geamul la inchiderea pe cheder. E putin ulta munca dar erge super. O sa pun si niste poze
*


cristigeo69
QUOTE(Muttley @ 12 May 2006, 14:07)
Asta a scris cineva pe topicul de la Imbunatatiri. I-am adresat o intrebare dup-aia, i-am dat si PM dar nu a raspuns... Deci se pare ca ar fi posibil...
*



hm...poate pune poze ceva...daca erau mai ieftine poate luam una sa testez dar la 140 roni... unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.