Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Limbaj stil kappa-chat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
northwood
Stiu ca s-a discutat si para-discutat. Haideti fratilor sa oficializam cumva sanctionarea limbajului de chat. Cate o data stau si citesc de 3 ori un post ca sa inteleg ce pisicii lui Hector scrie omul acolo.



Dau numai un exemplu, sunt cu duiumul:



"adika?

spoilere pe 1300 nu inteleg ! care ar fi diferentza intre spoiler de 1300 si 1310 ?

1 la mana din cate stiu eu merg spolrele astea noi pe 1300 ... dar o sa arate urat rau de tot .. in fine treaba ta gustu tau

2 cum adika partea de jos felxibila din cauciuc .. uite asta nu am vazut nicaieri .. tot spoileru ori e din plastic ori din fibra .. oric cum zic baietziii de la aro materiale compozite !!!

3 ce are bara aia de protectzie a ei spoileru ei original e foarte bun .... sta foarte bine pe mashina !"
GeorgeB
AVERTISMENTE URMATE DE STERGEREA POSTURILO DE NEINTELES.
costi
Eu cred ca va faceti probleme inutil. Posturile de genul asta sint putine si dupa o atentionare oamenii isi revin. Majoritatea o comit doar la inceput cind nu sint familiarizati cu Forum-ul.
FLEX
Uite ca nu-i asa, costi, autorul postului citat mai sus a scris asa de la inceput, i s-a atras atentia sa se faca inteles, a scris cit de cit inteligibil o vreme, de un timp iar a dat-o in pasareste ...

Celalalt caz s-a dat pe brazada, dar dupa lupte grele cu el ... apucase sa scrie vreo 500 de posturi ...
costi
Okey dokey, radeti-i
paulp
Am plecat la vinatoare,/

Cu o pusca si-un ogar. 017.gif



Sa vezi ce ti-l vinez eu pe Mirelush ca e recidivist icon_twisted.gif



Hai ma, ii mai suportam asha ca-s de-ai nostri necajiti cu dacii :wink:
Marty
Si, ma rog frumos, de ce va luati neaparat de kappa ??? Nu mai aveti loc de undernet si alte alea ???? :roll:
costi
N-a gasit alta rima. De altfel parca acum se cheama ASTRAL ?
Marty
Astral e firma care baga televiziune prin cablu, Kappa este serviciul de transfer date (asa cum RCS este pentru RDS).
GeorgeB
limbaj de mirc e bine?
Marty
Da, e bine....

Apropos, uita-te la topicul cu burnout-ul, sa vezi cum se face fum din roti.... tongue.gif tongue.gif
costi
baga "s mirc" ca se potriveste



luati de aici, de la prietenul lui Paul:

" .. cel putzin la ce am avzut eu nu era umplut ku nimik ! sun tnele kare au un fel de suma inte ele si bara metailka kare le tine pe mashiina si mai sunt unele care au kum are cielo daca ai vazut ! bara de dacie nu ai cum sa o umpli ... !"



E fresh !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.