Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ford Focus Cabrio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Stiri
BOG
Din toamna acestui an Ford va lansa pe piata versiunea cabrio a lui Focus. Cel mai tare motor va fi un Duratec de 2.0 cmc si 200 CP, in oferta urmand sa fie trecute si motoare diesel. Masina poate fi vazuta si la Geneva, modelul expus fiind cel de virf cu scaune sport si sistemul Multi Airbag.
Solon
Adevarul este ca aduce a Peugeot CC!
MeganeCC
este interesant... spatele nu prea-mi place, in rest merge.
uncle
mie tocmai modul in care au imbinat inchiderile de la portbagaj pe stopuri imi place....gusturile nu se discuta smile.gif
EL_BGD
un fel de Saab pejo'izat cu fata de Focus smile.gif . Oricum.....asta mai lipsea smile.gif
sqryn
e frumoasa masina, mie imi place
sorin
Fordul tot ford ramane,adica ford!
Megane CC este muuult mai frumoasa.
eminescu0
mie sincer imi place mai mult decat concurentele insa tind sa cred ca e ceva temporar si se datoreaza in principal faptului ca e ceva nou parut! dupa parerea mea Pejo rullz ca sa zic asa! led-urile alea din spate sunt de super efect. apoi vine megane. focus inca nu-l pot clasa.

a! mai e si EOS care imi place cel mai mult cred smile.gif ... sau Volvo C70 ... nu ma pot hotari biggrin.gif
EL_BGD
Eu m-am hotarat..... Phantom 100ex biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.