Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Categorie de varsta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
DSops
Sunt curios de repartizarea membrilor forumului pe categorii de varsta. Eu, desi as mai avea cateva zile, m-am trecut direct la categoria "Mosh".
Manuel
Asa se cheama mai nou? Editare? Pfiii, ce ti-e si cu limba asta romana! laugh.gif La topic: 31 anisori da' n-arat nici de 40.
Liviu
aaa ... 28 ... "O fi mult ?? O fi putin ? " laugh.gif
Marty
aaaa...deci daca-mi spuneti ca sunt decanul de virsta al intilnirilor din Bucuresti, sa moara Gicu daca mai vine!
SiloS
sunt marisor . 15 ani . De abia de abia am reusit sa ma incadrez la marisori .
Liviu
Marty, cam devreme sa tragi o concluzie ... nu crezi ???
Raziel
bine bine.. si peste 21 de ani ..?? sau intra la categoria "asa ceva nu exista?" icon_mrgreen.gif
SYL
Pai si tu cati crezi ca sunt cei de pe forum care au sub 18 ani, ca sa nu mai vb de cei sub 14 ani??? Banuiesc ca marea majoritate a celor de pe forum au permis si deci peste 18 ani; iar persoane in varsta iar nu cred ca sunt pe forum....
litza
In cateva luni intru la"barbati", dar in sufletul meu ma simt destul de "fraged" smile.gif
Slider
Phiii....foarte copt fratilor! 39 si citeva zile.
miki
Mei! Cam indiscreta intrebarea da' o sa raspund:

In acte 36, dar in realitate am ramas pe undeva pe la 30 :roll:
ciobanu petre
Eu ma incadrez la "Inca verde"45
Pedro
Inca putin si face baiatu 26
kaspersky
barbat >> 28
Marty
Cica m-am copt de citeva zile si eu... 30 sad.gif
SGN_1310
La multi ani Marty!

Bai dar astia batranii k noi nu e categorisiti aici?!
driverx
Barbatel - 24 ani
Ov
da' chiar nu modifica nimeni optiunile din chestionar???



si io tot "barbatel"
GeorgeB
eu 22 de vineri biggrin.gif marty >> moshule ce tanar esti biggrin.gif
GoGu
Pe la sfarsitul anului ma "coc" si eu... la buletin... ca la minte :oops:
SYL
24..in vara 25 (un sfert de secol)
AL
eu....33 si restu zile....



PS Nu imi place cum au fost alcatuite categoriile.... respectiv "mosh" peste 50 si "mumie" peste 60... eu cred ca suntem nedrepti si chiar rai cand facem astfel de categorisiri! ...
DSops
De ce? Eu am propus categoriile si sunt MOSH! Uraaaa! Si cand o sa fiu mumie sa va paziti de mine! icon_evil.gif
...Roadrunner...
20+3 in cimpu' muncii ....
DSops
Apropos de mosh, rog sa-mi dea cineva niste adrese la care sa trimit o berica pentru stuful forumului cu ocazia implinirii a 50 de anisori (eu).
Slider
La Multi Ani coane DSops!!! Multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor.
AL
La multi ani DSops!..... dar sa stii ca la aceasta varsta NU ESTI MOSH!!!



Eu acord respect persoanelor mai in varsta... gandindu-ma in special la parintii mei si , de ce nu, la mine cand voi mai adauga citiva ani.... nu mi-ar place sa fiu numit Mosh la 50de ani!.... trebuia sa pui si tu ghilimele macar ca sa se vada ca este "la misto".... ca e bascalie/gluma....
costi
ala de la "inca verde" da' cam verde inchis...
aviasol
DSops, LA MULTI ANI !!!
Marty
DSops, toate cele bune, La Multi Ani! drunksinging.gif bday.gif alcoholic.gif
DSops
Sarumana la toata suflarea forumului, mai am cateva zile smile.gif , da urarile sunt cu atat mai primite cu cat vin primele. Chestia cu moshul o am tot de la voi, cand s-a facut prima intalnire la Tm s-au pus niste poze pe forum si un Bucurestean a zis: "da' sunteti cam moshi". Eu i-am raspuns: :Eu sunt mosh" si mosh am ramas!

Apropo de ghilimele, jumatate din ce scriu pe forum ar trebui pus in ghilimele, da' mi s-au terminat ghilimelele si nu mai primesc pentru ca nu am fost cuminte :cry:
Sergiu
Pentru DSops - La Multi Ani! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
FLEX
32. La multi ani, DSops!
george_d
Eu la barbatel - 24. Multi inaite DSops!
Flavian
............ma voi coace in 10 zile..........
DSops
La multi ani si multe bucurii de la moshu!



Me, da multi e cu zilele pe-acuma, poate ne gandim la ceva macar la anu?
Flavian
Sa traiesti "Moshu" biggrin.gif
Marty
QUOTE
La multi ani si multe bucurii de la moshu!



Me, da multi e cu zilele pe-acuma, poate ne gandim la ceva macar la anu?

Stii ca ar trebui sa zacem beti cam toata luna Martie, nu ? alcoholic.gif
wabbit
26 fara un pic
alex
DSops, La multi ani !!! bday.gif
ciobanu petre
Ma alatur.Pt.Dsops LA MULTI INAINTE CU SANATATE SI FARA EVENIMENTE RUTIERE :!: :!:
Bobo
io 29 anul asta prin vara..

La Multi Ani pentru Dsops...hehe...cam nasol ce sa zic..iti doresc un moral excelent, hehe..
asarban
30 in toamna....grrrrr

Si schimba dracului comentariile la 30-35!

COPT??

Ce copt ma?

Ai muscat tu din beep meu sa vezi ca e copt???

Grrrr! 022.gif
DSops
Bobo, multumesc pentru urari: un moral excelent si pentru tine (sper ca nu e prea tarziu :shock: ).
Liviu
Lasa domnu' Andrei .. ca asa, vazut de mai depate arati cam "copt" icon_twisted.gif
asarban
Ti-o coc eu.....
DSops
QUOTE
Ai muscat tu din beep meu sa vezi ca e copt???


30 de ani si nu ti s-a copt inca cenzuratu? Si crezi ca se mai coace?
EPoX
hmmm

18 ani

in curand si sofer

hmm si in curand si o supernova hmm mai vedem dupa aia cum sta treaba biggrin.gif
SGN_1310
Mi'au placut categoriile de data asta smile.gif
bursuck
Conform sondajului, in birou suntem: o barbata, un barbat (eu) si o barbata, amandoi foarte copti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Chiar, care faceti un sondaj cu distributia pe sexe ??? Mie mi-e cam lene laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.