Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Premiera mondiala: Opel Antara
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Stiri
BOG
Opel lanseaza azi odata cu deschiderea noului centru European de Design GM din Rüsselsheim crossover - ul ANTARA! Ajunge in Ro in decembrie 2006 sau ianuarie 2007.

Arata cam asa [attachmentid=27731]


Gasim mai multe despre el aici!
uncle
frumos n-am ce zice dar cat o costa o dotare mai decenta?! sa vedem la inceputul anului viitor...mi-as cam lua una daca nu as fi rupt in fund laugh.gif

trebuie sa ma apuc iar de trafic de droguri, damn ... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
BOG
Va pleca cu siguranta de cel putin 20.000 CIP......si, probabil, va fi in concurenta si cu modelul din aceeasi clasa pe care il pregateste Reno.
Solon
Ce frumos!M-am indragostit.
Un fel de Volvo Xc 90, este?
Hai ca seamana rau la linie!
eminescu0
mie-mi aduce a Tucson iar stopurile seamana putin cu ... clio3 smile.gif e un fel de bolovan asa... nu prea imi place deocamdata...
mai multe poze
mandelu
Super arata. Poate o sa apara si faimosul alfa romeo kamal ca tot se ascuteste competitia la clasa asta.
eminescu0
mie mi se par umflate cu pompa masinile astea, ar trebui sa le faca mai suple putin ca doar sunt masini se strada, nicidecum de teren accidentat. parca sunt niste copii dolofani. imi place din punctul asta de vedere x3.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.