Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cluj-Napoca, schimbare zi intilnire
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
kaspersky
am tot discutat despre treaba asta si am zis ca o aminam pina dupa trecerea la ora de vara. avind in vedere ca citiva dintre noi lipsesc din oras in week-end-uri as propune joi ora 18:00. as vrea sa stiu care este si parerea voastra.
Flavian
"Aprob pozitiv" :wink:
driverx
:roll:



Eu de obicei stau pana pe la 17:30 la lucru, dupa care trebuie sa duc acasa pe pretenutza, dupa care sa vin....nu prea pot face asta in 30 min. Patratul Turzii - Fabricii - Gheorgheni - Sala Sporturilor e prea mare pentru 30 min laugh.gif



So, eu ma voi supune majoritatii....



:shock:
Tudor B
E bine, ne intalnim maine?
Flavian
Eu zic da.
kaspersky
cu voia voastra, da smile.gif. driverx te asteptam, chiar daca apari mai tirziu
driverx
tenchiu, tenchiu laugh.gif



:shock:
David
In principiu joi este mai bine si pentru mine. Saptamana asta nu cred ca am sa fiu prezent.

Tudor, cablul tau de curent a fost si in Munchen, poate la o intalnire de joi reusim sa ne intalnim si-l dau inapoi. smile.gif
Tudor B
Ce-ai facut mai David, l-ai dus in excursie? laugh.gif

Domnu' driverx cand primesti flashuri fara motiv s-ar putea sa fie unul care te cunoaste, adica unul ca mine :shock: .
cj82ufo
azi la 6?

sper sa vin ca imi ia 13 acuma masina

nu vreti sa ne intalnim in cartodrom acuma is si carturile ,acolo ne mai intalnim si altii vineri ?si eu ma supun majoritatii
Ciclistu
Vineri in cartodrom ar fi bine, numai ca eu lipsesc vinerea asta pt. ca sunt la servici........................................sorry.

Dar cum a zis si Ufo........incercam sa ne supunem majoritatii.

bday.gif LolLolLo.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.