Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: amortizoare sport pt dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Imbunatatiri - Dacia Clasic
B78BIF
cine ma ajuta si pe mine cu niste amortizoare sport pt dacia 1300 vreau sa fie mai joasa ca asa cum acum in curbe zici ca e barca.Si care e diferenta cu filtru de aer sport . astept oferte!
ravenclaw
Chiar sant curios daca o sa gasesti ceva.... si pe mine ma intereseaza tot pentru o dacie sport.... din cate stiu original asta avea arcuri duble pe spate....Te-ai gandit la vreo combinatie arc-amortizor?
Mario_b
Cautati mai ca de-asta v-a dat statul cap: de exemplu userul B-34-SGM va rezolva cu doar 1 milion pe amortizor si va duceti cu ale voastre.
Fara supare, dar chestiile astea s-au discutat si paradiscutat pe alte topicuri.
cristigeo69
daca citeai si tu topicul cu "arcuri" ai fi vazut ca erau toate detaliile acolo...cum sa o lasi cum sa o ridici...tot ce vrei si ce nu vrei gasesti pe forum numai sa cauti rolleyes.gif
``GTI``
eu fac amortizoare (adica un nene...Mitica) sport la 1 mil /bucata fara sa dai la schimb nimica...
ionut17
si ce le face ca sa devina sport?cum le intareste?
``GTI``
eeeeeeeeeee asta deja e top secret, nenea care le face a fost la institutu de cercetare la pitesti pentru batranii ce alergau la curse...

, stai linistit ca stie nea Mitica ce le face ca doar a avut timp sa experimenteze.

daca chiar va intereseaza spuneti si se rezolva...
bv-08-fgm
Redeschid topicul,imi poate spune si mie cineva cat ulei intra intr-un amortizor de fata ?smile.gif
fsilviu86
``GTI`` cum facem sa luam legatura??? as vrea si eu doua amortizoare cum zici tu, daca zici ca le face bine, daca vreau i pot trimite 2 seturi de amortizoare de spate. mie nu imi mai trebuiesc si sa imi dea doua amortizoare de spate. lasa un id de mess ceva sau un nr de tel plsss. ma intereseaza urgent
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.