Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tapiterie Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Diverse - Dacia Logan
Slaker
Am si eu canapeaua din spate arsa de tigare...si vreau sa aflu daca stie careva unde pot sa ma duc sa schimb tapiteria de pe canapea sau daca gasesc material la fel pe undeva....are cinva vreo idee...si daca stie sa-mi zica si cam cat ar costa.....
bobo77
Cumpara huse si ai scapat de necaz.
klaus
Se paote rezolva la un centru de tapiterie. S-ar putea insa sa fie nevoieti sa schimbe mai mult, ca nu stiu daca vor gasi acelasi material
lungan
Nu se poate comanda tapiteria originala? Parca imbraca bancheta ca si o husa... Poate exista un cod si pentru asta.
bassfreak
stiu ca nu esti din bucuresti, dar pot sa spun ca gasesti duminica in targul vitan tapiserii de logan, ambele variante, sunt niste femei care vand chedere si cauciucarii si au si tapiserii.

le vand ieftin, problema cu ele insa este ca sunt combinate incorect, de exemplu pe lateral in loc sa aiba piele au material negru, sau combinate incorect bucatile de material; pentru tine insa nu cred ca e o problema, iti poti lua un set care are bucata de care ai nevoie si sa o cosi apoi la un atelier pe tapiseria ta.
diesel
Eu am luat huse identice si din acelasi material cu tapiseria de la logan. Din Galati.
Slaker
Va multumesc mult ca ati raspuns,astea cam erau si variantele mele,credeam ca se gaseste tapiserie de Logan la vreun dealer daca fac comanda!Topicu se poate inchide,cred.
Miker
any idee se mai gaseste prin vitan ca si eu am un crater de la ceva pe scaunul din dreapta
klaus
Da, in special duminica...
AL
inchis la cerere
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.