Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cutie intre scaunele din fatza in Cluj....
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Mici
Pentru SuperNova, am vazut la cineva o cutie (cu capac, buna pt. acte etc.) prinsa de prelungirea consolei centrale, situata intre scaunele din fatza, fara a incomoda frana de mana.

Intrebarea e: stie cineva, in Cluj, la cine as putea apela sa-mi confectzioneze asa ceva????
Tudor B
Eu am avut pe DSN am acum si pe SLZ, prima am luat-o din targul de masini, acum nu mai sunt, a doua am luat-o din magazin dar era ultima. Hai la intalnire si iti arat cotiera.
paulp
Nefiind subiect de intilnire, ci problema tehnica care se potriveste la toate modelele, va mut la Diverse :wink:

Apropo, la Iasi, la Autocenter se gasesc vreo 3 modele de astfel de cotiere. In tirgul Vitan, Bucuresti, de asemenea. Banuiesc ca si la Cluj, la un magazin mare de piese auto ar trebui sa fie icon_mrgreen.gif
Vlad2003
si cam cat costa?
dragOn
Am văzut săptămâna trecută în târg dar nu m-am uitat la preț, dar au!
Ghidioneanu
Cotiere cam la 500-600 k , mai ieftin in bazar .
Vlad2003
si alea din bazar sunt bune de ceva? si ma gandesc mai mult la sistemul de prindere.
SYL
Eu pe a mea, luata din targ din Vitan, am dat 400k anul trecut in vara.

PS. E acelasi model de cotiera ca a lul Liviu.
Ghidioneanu
Sunt fix la fel !
paulp
Ghidionene, unde ai vazut cotiere in bazar ca am cautat azi de am ametit. :wink:

hai ca incepe sa ma manince sa-mi pun si eu, dar inainte de a apela la CRL, parca as face o evaluare in bazar. :wink:
Tudor B
Pentru cei interesati: am vazut azi (in CJ) in piata Marasti la magazinele de la parter cotiera a la Liviu, culori gri deschis, negru, maro inchis, pret 550 k.
RIon
chiar daca a trecut ceva vreme, reconfirm faptul ca sunt in P-ta Marasti, altundeva nu am vazut...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.