Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cum ajung din Bucuresti la Barlad?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
mihailogan
salutare,imi spune-ti si mie cum si pe unde as putea sa ajung din Bucuresti la Barlad? niste trasee
adostar
Bucuresti - Buzau - Focsani - Tecuci - Barlad smile.gif sper ca te-am lamurit!
mihailogan
da pe unde ies spre buzau?
adostar
Din Colentina iesi si o tii numai inainte pana la Buzau.
adostar
Cand ajungi la Buzau o tii tot inainte ..ai sa treci prin centrul orasului..si mergi tot inainte spre Ramnicu Sarat...
mihailogan
adica de la europa o tin drept pe podu ala nu? si intru in urziceni? sau nu am treaba cu el? ms pt raspunsul promt
semit
nu intri in Urziceni... tii drept inainte.. la intrare in Urziceni e un Petrom.. ca sa intri in Urziceni faci dreapta.. pentru Buzau tii drumul inainte.. e si indicator acolo.. ai grija la Cosereni.. Camere+radar smile.gif
adostar
Am atasat o harta, poate te ajuta. smile.gif
Mutzunache
QUOTE(mihailogan @ 28 Jun 2006, 11:40)
adica de la europa o tin drept pe podu ala nu? si intru in urziceni? sau nu am treaba cu el? ms pt raspunsul promt
*



Urmeaza Voluntari, asa ca sa stii, ca eu stau acolo......nu intri in Urziceni.. tongue.gif
mihailogan
ok, va multumesc mult biggrin.gif sunteti amabili biggrin.gif la noapte ma apuc de drumu asta
laurian
Vezi ca si Buzaul are centura.
Noaptea nu iti ia prea mult nici prin oras, insa ziua pe centura faci 10 minute, fata de 30 minute prin oras.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.