Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] finger soccer
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Forum Bot
AMW: suuuper tare!! sa fiti atenti la faza cand arunca "mingea" din palma si o prinde pe podul palmei ca eu nu m-am prins cum face...sa fie oboseala de vina??<br /><center>
<embed style="width:400px; height:326px;" id="VideoPlayback" align="middle" type="application/x-shockwave-flash"
src="http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=-2874921783006747638" allowScriptAccess="sameDomain" quality="best"
bgcolor="#ffffff" scale="noScale" salign="TL" FlashVars="playerMode=embedded"></embed>
</center>
EUROPE_
Sa nu cum-va sa fie trucat? Mie asa mi se pare faza din secunda 33.
Racky
La o prima vedere a ochiului meu neavizat, zic ca filmul nu e trucat si ca tipul le are nu gluma dar mai stii care poate fi adevarul

LE : hopa hopa,dupa cateva revederi a filmuletul incep sa cred ca exista ceva trucaje, de ex la sec 23-24 atunci cand tine "mingea" intre "picioare", parca chestia aia pe post de minge nu atinge nici un picior iar la faza urmatoare cand tine mingea pe picior iar parca nu atinge piciorul...voi ce ziceti ? e asa ?
AlexV
exat secventa aia cu migea intre "picioare/degete" si mie mi s-a parut trucata .
EUROPE_
Ce sa mai... e clar ca e trucaj cool.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.