Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: galerie
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
BV07DEF
de unde as puta sa fac rost de o galerie pe care sa mearga dublu corp?caci nu as vrea sa cumpar una noua caci ma va omora la bani
sau de la ce masini mai merg?
payty
QUOTE(BV07DEF @ 11 Aug 2006, 21:29)
de unde as puta sa fac rost de o galerie pe care sa mearga dublu corp?caci nu as vrea sa cumpar una noua caci ma va omora la bani
sau de la ce masini mai merg?
*




una de dacie papuc ti-ar trebui. la dezmembrari gasesti cam la 500 de mii. posibil sa mearga si una de renault 18 cu motor de 1400. daca o iei cu tot cu carburator ar fi ideal.
zerozet
am eu o galerie nou nouta in cutie pt carburator dublucorp o dau [...], daca esti interesat da-mi un semn si vorbim
sal

Daca mai scrii preturi aici, iei vacanta. Bursa se numeste locul de vinzare-cumparare.
Gheorghedracu
Sau de la versiunile de R12 cu dublu corp, care nu's chiar asa de rare.
thirsty
de r 18 nu merge, are alt fel evacuarea ,
de r 12 este ok daca o iei cu carbul original, pe aceasta galerie nu merge carb de nova alte distante la flansa .
animalu
galeria de papuc se potriveste la d1310 fara flanse?daca nu ce modificari mai sunt necesare?merge cu un dublucorp weber? huh.gif
animalu
era sa uit ce model anume de papuc?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.