Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pentru cei cu autocolante...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
dandrei
Cum v-ati asezat autocolantul?...ma refer la cei cu daciaclub si reno.ro? ...nu stiu unde sa il pun :-??...
ovidiusoft
Eu nu l-am pus inca (il am pe birou biggrin.gif ), dar vreau sa-l pun pe luneta, jos in dreptul tetierei stanga. Daca e loc sub firele de la dezaburire, acolo il pun, daca nu... asta e, sper sa nu se topeasca la iarna...
driverx
Eu l-am pus deasupra sprancenei drepte.
argon
Mijloc jos.
DigitalScribe
Intrebare: Exista vreo problema cu politia la astfel de autocolante ? Exista vreun temei legal dupa care sa te opreasca/aranjeze ?
semit
radmasa.gif NU
Vlad Georgescu
Eu am autocolant de aproximativ 2 ani si nu mi-a zis nimeni nimic. L-am lipit pe geamul din spate, in coltul din stinga jos.

In felul asta nu ma deranjaza cu nimic la condus, nici nu il vad.

LE: Nu stiu cum arata autocolantele noi. Eu am d-ala cu www.daciaclub.ro scris cu majuscule albe, restul e transparent (de fapt nu e).
Loghy
Spate stanga sub firele de dezaburire.
Il am de un an nu ma intrebat nici un politai de sanatate.

@digitalscibe: tu ai avut probleme? blink.gif
red_dog 4 ever
Ar fi chiar culmea sa se lege de el da la cat ii duce capul nu ar fi exclus.Eu am un autocolant negru pe parbriz si ma gandeam sa-l dau jos dar am vazut ca e bun ca pun antiradarul langa oglinda si nu se mai vede decat firul
ovidiusoft
@Vlad Georgescu, asa sunt si astea pe care le-am luat ieri.

Mi-a incaput www.daciaclub.ro intre doua fire (2 si 3) de la dezaburire, iar sigla am pus-o inainte de www, un pic in sus (partea superioara a www.daciaclub.ro incepe de pe la jumatatea siglei). Eu happy, dar am totusi impresia ca sigla nu e foarte vizibila decat de aproape, datorita inclinarii lunetei. La condus nu ma deranjeaza, nu vad nici o bucatica de abtibild.
Lucian BLK
Dreapta jos, luneta. wink.gif
dandrei
Done...




Later edit:ce marfa e fara numar in fata biggrin.gif...8-> ... wub.gif ...
Loghy
Ai taiat sigla? sau asa a fost?
dandrei
sigla mi-au dat-o deja taiata tongue.gif...si nu am mai pus-o ...ca nu stiu unde ...:-??...momentan o mai tin...stai sa vezi cat m-am chinuit cu suportii sad.gif( ...a trebuit sa gasesc o pila...sau ceva ...sa dau gaura la suporti ca nu se prindeau asa direct...aici m-am cam chinuit putin ...in rest...a fost ok..
XMihai
Eu am papuc, chiar nu stiu unde sa-l lipesc wink.gif
FLP
Luneta, mijloc sus, sa il vad in retrovizoare... sper sa nu se topeasca la iarna ...
menta
stanga jos pe luneta break-ului
maine plec la padure si imi montez si suportii...............
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.