Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ati facut sex in masina?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
StefanT
Eu am votat deja biggrin.gif Clar, masina nu e doar un mijloc de locomotie wub.gif

E o curiozitate (*) pt. mine, tin minte ca si pe Observator a fost o data un sondaj biggrin.gif Se pare ca nu sunt putin aceia care au incercat asta!

Cine doreste poate da si detalii cool.gif


EDIT: (*) A nu se intelege gresit, curiozitatea era referitor la rezultatul sondajului ph34r.gif
andu911
Domne, se spune "DRAGOSTE" nu "SEX".
Intreaba TIR'istii si taximetristii despre sex in masina. biggrin.gif

Chiar...poate apare vreun forumist si ne povesteste cum s-a oprit el intr-o noapte de toamna pe centura...cat l-a costat...etc radmasa.gif
eudin_umarian
si inca cum! am facut, fac, voi face...detalii nu pot sa dau, deoarece lumea-i prea mica! icon_mrgreen.gif oricum in masina, prima data am fcut-o la 20 de ani... ehe ce vremuri... rolleyes.gif
StefanT
Andule, ma supar pe tine ca postezi dar la vot nu mergi biggrin.gif

Marty
Aoleoooooooo ..... La mine nu se putea ca imi facea mama scandal, la ea nu se putea ca ma punea ma-sa s-o iau de nevasta. Ce a mai ramas? 04.gif De nenumarate ori, in diverse masini, in diverse locatii. Bine, la vremea respectiva aveam cca. 70 de kg., nu 100 ca acum. wub.gif
Chiar, ar fi misto de spus si care a fost cel mai ciudat loc in care ati facut-o. aplauze.gif LA mine au fost doua experiente: in casa liftului si..... in ghena. 04.gif
avathan


nu votase nimeni :
"Nu, nu am facut si mi se pare indecent, nu as incerca!"
asa ca am votat eu tongue.gif


desi probabil ma incadrez cu brio la "Da, am facut, a fost grozav! Oricand, oriunde!"
mai am niste adaugiri dar...sa nu-mi iau ban smile.gif




Marty sunt curios...cu ce anume ai facut sex in ghena ... si cate vaccinURI ai facut dupa...tongue.gif

offtopic
aoleu Marty 100 de Kg ai si eu te-am suparat o data ... sper sa fi uitat smile.gif
deja se cunoaste ca-s inginer pluralul la vaccin e vaccinuri ce idiot sunt tongue.gif
Marty
QUOTE(avathan @ 18 Aug 2006, 11:10)
Marty sunt curios...cu ce anume ai facut sex in ghena ... si cate vaccine ai facut dupa...tongue.gif
*


Cu multa dragoste si, bineinteles, cu o femeie (nu femela)! Niciun vaccin! Cind dragostea e...erecta, nu mai tii cont de imprejurari. 04.gif
Zippy
Eu n-am loc in masina (solenza..).Eu am 1.87, prietena 1.80 deci e mai mare chinu sad.gif Pe masina insa, e alta treaba. biggrin.gif
Marty
Ma Zippy, pai pina la SOlenza n-ai mai avut alte masini? Eu pot enumera Peugeot 309, Peugeot 405, Audi 80 si (cred) Renault 21. Si eu tot 1.87 am si 309 e cit SLZ. Daca dragostea e mare...... wink.gif
vis-a-vis
Se pune daca ai facut-o de unu' singur? radmasa.gif
Marty
QUOTE(vis-a-vis @ 18 Aug 2006, 11:39)
Se pune daca ai facut-o de unu' singur?  radmasa.gif
*



Adica daca ai facut dragoste la o mina moarta? radmasa.gif
vis-a-vis
QUOTE
Nu, nu am facut dar am de gand sa incerc...
radmasa.gif
eudin_umarian
cred ca cel mai ciudat loc in care am facut-o, a fost intr-o capita de fan...intr-o vara la munte. misto' moment... unsure.gif
vis-a-vis
Cel mai belea e pe motocicleta... ca se propteste cu fesele-n rezervor si poti... ghidona fara derapaje tongue.gif
avathan
QUOTE(vis-a-vis @ 18 Aug 2006, 11:49)
Cel mai belea e pe motocicleta... ca se propteste cu fesele-n rezervor si poti... ghidona fara derapaje tongue.gif
*


smile.gif hmmm interesant .
ovidiusoft
Da. Cam incomod (inaltime 1.75, pe vrema aia aveam Dacia 1310, apoi Seat Ibiza '91). Multiple vanatai si rosaturi de la mocheta. In Logan inca nu...
Marty
Care-s cei 2 pudici care au votat ultima varianta? CA unul s-a deconspirat singur.
jaf
Maica sfanta.. dar in timp ce conduceti ce faceti ? radmasa.gif radmasa.gif
vis-a-vis
Eu stiu un nene care a luat 2 bagaboante din mures sa le duca... nu stiu unde si i-au facut alea sex oral pe rand, din mers, ca se grabea omu' (masina in cauza e un ford transit, camioneta) biggrin.gif
Pedro
Pe un cancer de crapau pietrele la cota 1400 si la mine pe strada intr-o noapte destul de curand blush.gif , bineanteles ambele dati in masina
jaf
Am mare noroc cu bolidul de renault 11 pe care il conduc in prezent.. arcurile si telescoapele de pe spate sunt dezastru.. se balangane ca dracu(masinile din videoclipurile cu snoop dog.. etc etc sunt un fel de pistol cu apa) ma ajuta mult in unele situatii radmasa.gif
Marty
S-au facut 3. nedumerire.gif
Ake
Hal de topic in Toate modelele dacia!

La Cafenea cu el!

Marty
E STATISTICA, NU TUTORIAL!!!! radmasa.gif
zeus-iulian
si daca am facut pe jumate se pune ? biggrin.gif
Pedro
QUOTE(zeus-iulian @ 18 Aug 2006, 12:46)
si daca am facut pe jumate se pune ?  biggrin.gif
*



Care jumatate radmasa.gif
Ake
Nu ma Marty, nu e tutorial, da nu se refera doar la Dacia. Brrr... sex in Dacia...
Marty
Nici tigarile nu "tine" de dacia si...totusi...

Apropos, pentru aia de votara ultima varianta, cititi aici ! tongue.gif
rs44
Oficial am facut! neoficial: nu am facut!
vis-a-vis
QUOTE(Marty @ 18 Aug 2006, 12:56)
Nici tigarile nu "tine" de dacia si...totusi...

Apropos, pentru aia de votara ultima varianta, cititi aici ! tongue.gif
*



Apropo' de invatamintele de-acolo... cand eram noi mai tineri faceam sondaje ca baietii intre noi care s-a masturbat si care nu... raspunsurile predominante erau ca nu... asa si cu statistica asta... una e ce ai facut si una e ce scrii aici radmasa.gif
Zippy
QUOTE(Marty @ 18 Aug 2006, 13:37)
Daca dragostea e mare...... wink.gif
*



Daca dragostea e mare,am mai zis, capota e de baza.Am loc si ma pot desfasura cum vreau eu. biggrin.gif Sunt adeptul calitatii nu cantitatii tongue.gif
StefanT
Bai sunteti bolnavi... radmasa.gif




QUOTE(ovidiusoft @ 18 Aug 2006, 14:04)
Da. Cam incomod (inaltime 1.75, pe vrema aia aveam Dacia 1310, apoi Seat Ibiza '91). Multiple vanatai si rosaturi de la mocheta. In Logan inca nu...
*



Ce incomod ma, eu am 1,83/75 kg (aproximativ, desi... dezbracat mai putin biggrin.gif ) si prietena 1,73/ dracu' stie cat.... Singura belea a fost ca m-am chinuit mult sa-mi sterg geamurile, ca erau ude fleasca, curgea apa siroi pe ele, si plafonul la fel e de ala din musama alba, Dacie veche fiind.

Imi cer scuze pt. incadrarea necorespunzatoare.
sebybv

Eheee... muncesti mai mult da si satisfactie pe masura - e mai palpitant smile.gif ... si intr-adevar, geamurile se aburisera de parca eram in sauna (tot dacie)...nu se mai vedea nimic afara....uitasem sa le deschidem...deh...graba mare, dorinta mare...ma intreb cum o fi intr-o masina in miscare...problema e pe cine iau sa o conduca ?... unsure.gif
argon
Sunt mai multe tipuri de sex, te rog sa diferentiezi in formular biggrin.gif

Unul e mai comod, si nu provoaca reumatisme ph34r.gif
payty
cand foamea e mare... te multumesti si cu o dacie (a nu se intelege ca am mancat vreun carburator sau 2-3 biele) biggrin.gif
kaspersky
QUOTE(Zippy @ 18 Aug 2006, 11:34)
Eu n-am loc in masina (solenza..).Eu am 1.87, prietena 1.80 deci e mai mare chinu sad.gif  Pe masina insa, e alta treaba.  biggrin.gif
*


vezi ca se indoaie cam usor capota la solenza radmasa.gif
1.6
QUOTE(sebybv @ 18 Aug 2006, 20:31)
...problema e pe cine iau sa o conduca ?... unsure.gif
*


Ei as..asta sa fie problema ca rezolvam noi cumva! smile.gif
On topic: o data in masina lui taica-su ..o dacie 1310 vaide steaua ei..idem problema cu geamurile...credeti ca ar trebui mutat topicul la probleme CLT? biggrin.gif
Si un sex ca-n miorita...de-ala de viu grai...(oral pentru cei care au votat la ultima varianta smile.gif )in Oltcitut...
aaa..era sa uit..am primit!(pe bune) tongue.gif
Si cel mai ciudat loc unde am facut-o...la parinti in dormitor..singur... radmasa.gif
ps:ba baieti..astia cu loganuri(ca sigur o sa se uite majoritatea pe acest topic)...votati mah si la mine acolo cu "cutia la logan"ca promit ca dau si detalii daca se inmultesc voturile! laugh.gif
pastrama
Da v-a prins pe vreunu garda in timpul actului???
Am patit-o io si va zic ca e nasol de tot...mai ales daca garda e reprezentata de un mosulica d-ala de moda veche cu zambetu pe buze.
Da hai ca va povestesc alta data ca incepe meciu... Forza Steaua!!!!!!!
FLP
acu o saptamana ... pe langa PERIS smile.gif)))))))
StefanT
Acum o ora jumate, la Gheraiesti icon_mrgreen.gif Si nu eram singurii...oricum am ales un loc pe malul apei foarte discret...am talent la pozitionare... cool.gif
sorin1983
QUOTE(vis-a-vis @ 18 Aug 2006, 18:43)
Apropo' de invatamintele de-acolo... cand eram noi mai tineri faceam sondaje ca baietii intre noi care s-a masturbat si care nu... raspunsurile predominante erau ca nu... asa si cu statistica asta... una e ce ai facut si una e ce scrii aici  radmasa.gif
*



off topic: barbatii se impart in doua categorii--aia care fac laba si aia care nu recunosc biggrin.gif

on topic : votat 2 (acum ma rog de un vecin sa imi puna folie pe geamuri la masina asta ca e cam indecenta biggrin.gif )
MihaiD
QUOTE(payty @ 18 Aug 2006, 13:05)
cand foamea e mare... te multumesti si cu o dacie ...


Te referi la ceva de genu: biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=Z6s7AEecXwg
EUROPE_
radmasa.gif , da cam asa ceva.
StefanT
QUOTE(sorin1983 @ 20 Aug 2006, 04:46)
(acum ma rog de un vecin sa imi puna folie pe geamuri la masina asta ca e cam indecenta biggrin.gif )
*


EU am, transparenta mica tare, nu se vede nimica prin ea biggrin.gif
Pune-ti ca face toti banii biggrin.gif
Marty
QUOTE(1.6 @ 18 Aug 2006, 22:09)
Si un  sex ca-n miorita...de-ala de viu grai...(oral pentru cei care au votat la ultima varianta smile.gif )in Oltcitut...
aaa..era sa uit..am primit!(pe bune) tongue.gif
*



Ti-a bagat-o-n gura? hiptnotizat.gif
DragosP
QUOTE(Marty @ 20 Aug 2006, 12:54)

QUOTE(1.6  @ 18 Aug 2006, 22:09)

aaa..era sa uit..am primit!(pe bune)


Ti-a bagat-o-n gura? hiptnotizat.gif

Pentru fiecare vine odatã º-odatã un moment de purã sinceritate; acum a fost al lui... radmasa.gif
EUROPE_
Macar a recunoscut radmasa.gif .
payty
QUOTE(MihaiD @ 20 Aug 2006, 04:52)
Te referi la ceva de genu:  biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=Z6s7AEecXwg
*




biggrin.gif biggrin.gif Nu, eu am dacie totusi... si nu e dotata cu extraoptiunea aia de la spate. Atunci era vorba de o tipa cu forme ... extravagante, sa zic...Dar, ma rog... o idee de tuning la CLT ar fi inchiderea in portbagaj a unei blonde biggrin.gif biggrin.gif + lucrarile de tinichigerie aferente.
1.6
mda...de-abia asteptam sa impart asta cu colegii de pe forum!
Ciombe
Confirm, in oltcit e betooon!
Mai ales daca ai scaune care se lasa pe spate l amaxim doar tragand de un levier tongue.gif (adica de Toyota Celica).
Da si in alte masini e misto...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.