Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cine ne mai suna?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2
free_fiber
Haideti sa radem si din intamplarile altora.
Fiecare sa povesteasca intamplari gen: "m-a sunat unu, necunoscut evindent sa ma intrebe daca sa divorteze sau nu".

Sa incep eu:
M-a sunat unu odata dimineata pe la 7:30 sa-mi spuna ca mi-a sosit basculanta cu nisip. Am ramas blocat si i-am explicat ca e vorba de o greseala si si-a cerut scuze.
Jack Daniel's
Cate telefoane am primit de genul asta , deobicei ma suna si ma intreaba daca sunt nu stiu ce doctor , iar eu le raspund ca sunt doctorul maneolog Susanu , moment in care inchid cei care m-au sunat .
StefanT
Haios? Cand m-a sunat diriginta pe motiv de absente numeroase, si eu i-am explicat ca e o greseala, si ca familia T***** si-a schimbat numarul la telefon si este la secret radmasa.gif Mi-a multumit, si-a cerut scuze pt. deranj si ceau!
Nu stiu cat e de haios pt voi dar eu m-am amuzat biggrin.gif
skija
M-a sunat si pe mine unu, chiar mi-a dat 2 mesaje ca A FACUT ROST DE REMORCA si ARE SI BANII.. Sa ma duc sa rezolv treaba asa cum am vorbit.. ca era aproape, 5 km de Arad (parca)... Eu ii ziceam ca e greseala, el NU Dom'le, ca eu sunt Sandu, sa nu mai fac misto de el si sa ma duc sa rezolv ce am promis..
Pana la urma i-am zis ca "vin sambata" si a zis "e cam tarziu da' tot e bine".. .

Si de atunci nu mai stiu nimic de el.... sad.gif
bj
Acum ceva timp m-a sunat unu care il cauta pe "Fane Zidaru", i-am explicat 15 minute ca eu sunt "Fane Spoitoru" pana cand l-am convins radmasa.gif
XMihai
Si pe mine ma suna una intr-o noapte, pe la 00:00-00:30 si ma ia asa aproape de pe somn.
-Mihai, ce drac faci ma? dormi?
-Da dorm, dar cu cine vorbesc?
-Cu mine, Rodica! Hai vino dracu repede sa iei mobila aia ca o scosei in spate, colo unde am vorbit.
-Mai femeie, e greseala, eu sunt Mihai, dar nu ce-l cu mobila.
-AAAAaaa? DDAaaaa? MMmmaaa scuzati.


Aproape, ca tremura radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
pit-bull
La mine numarul de telefon fix este inversul numarului de la vama! Va dati seama cate telefoane primesc aiurea....deja m`am plictisit de ele si de mistouri... biggrin.gif
Mario_b
M-au sunat odata niste copii: "Va merge frigiderul? EU-Da!! EI-Pai duceti-va repede sa-l prindeti ca iese din casa!!""!!!!????!!!!!????!!!!!
Am un prieten care e tare la bancuri de-astea prin telefon si mereu ma pacaleste ba ca n-am platit factura la NET, ba ca am amenda pe la Politie.... Da si eu nu ma prind imediat, are tipu o voce de actor... biggrin.gif
mars
Am un prieten care m-a sunat odata cand aveam nevoie de o chestie:

el: ba, ti-am gasit treaba aia, super tare, la pret bun, ia un pix si noteaza. pauza... Ai luat pix?
io: nu, stai asa...

Caut pix si carnetel, revin la telefon.

el: gata? poti sa scrii?
eu: da.

Si mi-a inchis.
Ciombe
Se pune si daca io am fost ala care a sunat?
Ma enerva la un moment dat unu cu niste beep-uri..
Buuun, am strans cativa colegi de scrbici si am inceput s asunam de pe telefoanele din firma :
-Alo? Firma Rom-carco-trans? As dori cu d-l marinescu Victor...
- Gresala.
peste cateva minute suna altul:
- Buna ziua, sunt X .. d-l victor? Marinescu Victor???
- nuuu, gresala...
Si tot asa.
La un moment dat ala a devenit curios radmasa.gif
Sun io:
- Buna ziua, as dori cu d-l marinescu...
ala:
- Imediat ... (vine alta voce, cica: )
... alao da?
- D-l Marinescu?
- da..
- Pai stiti, de la firma din Timisoara, am vorbit noi alaltaieri, va mai amintiti da??
- da, da sigur, spuneti...
- Pai astept azi sa imi aduceti un transport de mobila, veniti azi da???
- siiigur... radmasa.gif si mi-a inchis. blink.gif
apoi l-am pus pe unu s asune:
- Alo?
- da?
- Sunt Marinescu Victor, am sunat sa intreb daca m-a cautt cineva... radmasa.gif
A fost betooon!
argon
PE mine de oricate ori ma suna cineva din greseala, si intreaba de exemplu : "Cutare , tu esti ?" eu zic da, si respectivii incep sa-si zica pasul..eu stau cuminte si ascult..mai zic si eu din cand in cand Da, Cand, Serios?!, progarmez intalniri, depinde de situatie biggrin.gif

De asemenea pe strada, cand ma intreaba cineva "Aveti un ceas" eu zic DA, si imi continui drumul...ramane masca..
marksman
Pe mine m-a sunat unu'... sa-i aduc marfa ca mi-a dat banii de o saptamana si ca daca-l mai aman inca o zi nu o sa mai am geamuri si cauciucuri intregi la masina. M-a trimis de nu stiu cate ori la origini, si de cate ori incercam sa-i spun "alo, domnu', vezi c-ai gresit numaru!" imi zicea "cum am gresit numaru ba p**a, te faci acuma ca nu ma mai cunosti? te-ai vazut cu o mie de euro in mana si vrei sa ma faci pe mine ma? ma, tu stii cine sunt eu?!"
"nu stiu, dom'le, de unde sa stiu, daca nu te prezinti, nu spui pe cine cauti, si nu stii ce numar ai format !"
Dupa ceva timp reusesc sa scot de la el numarul pe care l-a format. Inversase 5 cu 6 si ajunsese la mine. A inchis imediat, nici macar "scuzati" n-a spus. Pacat ca nu-s pe cartela, ca vorbisem vreo 6 minute jumate numai cu el...
SerbanS
Eu am patit altceva - voiam sa sun la rezervari cfr 9522 si nu raspundea. Dupa ce sun disperat de 20 de ori ( mai era si 12 noaptea da eu voiam sa fac rezervari de seara ca plecam la munte a doua dimineata) raspunde si spune Alo politia , faza e ca eu nu am realizat si i-am zis lu aia ca vreau sa fac si eu o rezervare la sageata albastra de la ora 8, aia a zis ca nu se aude si sa sun din nou. Va dati seama ca in seara aia nu am mai sunat la cfr deloc smile.gif
free_fiber
QUOTE(argon @ 1 Sep 2006, 08:07)
De asemenea pe strada, cand ma intreaba cineva "Aveti un ceas" eu zic DA, si imi continui drumul...ramane masca..
*



Raule happy.gif . Am intalnit si eu pe unu pe care, cand l-am intrebat daca are un ceas, mi-a raspuns "doua chiar, ca am si la mobil, ia uite ce mobil smecher si frumos am, iti place?" blink.gif
ovidiums
io am primit intr-o noapte pe la 3 un mesaj de dintr-ala pe care tre sa-l trimiti de 8 ori, altfel e de rau... shi i l-am trimis de 8 ori inapoi celui care mi l-a trimis.
lautrec
am sunat odata la UM unde facea armata un prieten si sarise gardu sa vina la baut cu noi. l-am cerut la tel. m-am prezentat cu capitan x (numele meu). aia se dadeau in ceasu cenzurat, ca poate e la baie, ca poate e nu stiu unde, etc. cand s-a intors asta i-au zis: ma, ai belit-o, te-a cautat unu nervos etc.

la cheful urmator mi-a platit-o. a zis nopaptea pe la 2-3. hai sa sunam iar dar la aia ce fac meteoru la aeroport si sigur dorm si nu au facut nimic. si-i iei la rost. ok. formeaza el nr, imi da receptorul, la care eu, aici locotenent-colonel x, ce p*** mea nu ai dat meteoru la ora 1? la care pauza si o aud pe maica-mea.... "mihai, iar te-ai imbatat?" radmasa.gif
DRE
Eu cand eram mai mic am vrut sa sun la 958, sa aflu cat e ceasul. Din greseala am sunat la 981... Mi-a raspuns pompierul de serviciu "Alo"... Daca ar fi raspuns ca azi cu "Pompierii" era alta treba, dar eu, buimacit, zic "Alo? Reparati robotul?" In mintea mea de copil, imi imaginasem ca "un nene" repara "robotul" care ne spunea cat e ceasul si a raspuns el la telefon... radmasa.gif Faza e ca ala a zis "Huh??" si cand m-a intrebat "Ce robot??" mi-a picat fisa... Am inchis si deja ma gandeam ca "nenea de la pompieri" o sa afle de la ce numar s-a sunat si dau de belea... Am ramas doar cu amintirea haioasa. smile.gif
XMihai
Dre, stai sa-ti zic, ca si mie mi s-a intamplat la fel, in loc de 958 am format 981 si cand a zis ala alo, eu mirat? Dar ce? acum nu mai aveti robot?dumneavoastra spuneti ora?da ala mirat? Stai sa dau drumu la robot radmasa.gif

Argon, Eram pe strada cu unu mai mare ca mine si vine o babuta la noi si ne intreaba, - Maica nu va suparati caut si eu strada ... ?Dar ala de langa mine, - Nu ne suparam, cautati-o!

radmasa.gif
Deci cand l-am auzit pe ala m-a bufnit rasu, eram pe jos
IRONICK
Intr-o dimineata ma suna unu . . .
- Bah xisulescule de cand o faci tu pe nevasta-mea curva mah ?
Evident ca era ca cad de pe scaun de ras . .
XMihai
IRONICK, si nu i-ai raspuns?
Nu o fac eu ba....asa e ea radmasa.gif


Cand eram mai mic, eu si cu gasca de la bloc ne-am hotarat sa luam cartea de telefon si sa cautam nume cat mai traznite si sa sunam sa facem baza.
Si am cautat pana am gasit vre-o cateva:
Buca, Capota, Zizda, Lulea, Ciobanu, Oae s.am.d.
Si ne apucam si sunam pe Buca:
Noi:-Alo?
Buca:-Da?
Noi:-Buna seara, Don Buca este acasa?
Buca:-Da este!
Noi:Dar Dona Buca este?
Buca:-Da este!
Noi:-Atunci ne bucuram ca este tot C*RU acasa!

Apoi pe Capota, si il intrebam daca are faru stang din partea dreapta de la Lastunel,

Apoi pe Zizda(deci asa cum se vede, nu altcumva)

Apoi pe Lulea

Si in sfarsit ajungem la Ciobanu si ii zicem ca daca are nevoie de oi sa sune la nr xxxxx(si asta era nr lu oae)

radmasa.gif
radian
Un amic, chinez, vrea sa-si cumpere o antena parabolica second hand sa prinda posturi TV chinezesti. Cumpar o revista locala de publcitate, caut anunturile cu pricina si incep sa dau telefoane. Unul din cei pe care i-am sunat avea o limbarnita... Deh, vroia omul sa-si vanda marfa. Imi zice ca antena lui prinde posturi de alea si de alea, si-mi tot zice... Il intrerup si-l inteb, daca prinde si posturi chinezesti. Dupa o tacere de cateva secunde, ma injura sanatos si inchide telefonul. sad.gif Si intrebarea mea chiar era pe bune...
Asi
in general primesc telefoane dinastea..
"alo familia x-lescu?"
-nu gereseala..

dar mai am momente cand cand sunt pe faza si iese ceva de genul
"alo familia x-lescu?"
-da
-cu domnu/doamna x as dori..
-imediat..
.. las receptoru la o parte si imi vad de treaba.. biggrin.gif

odata dupa vreo 15minute ridic receptoru sa il pun in furca si am observat ca respectivu inca era pe fir .. astepta.

faze haioase care le faceam eu mai l caterinca unor colegi a fost:
luam cartea de telefon in brate si ma apucam sa sun la ora decenta la intamplare.. spunand, ca sunt de la romelecom, ca se schimba centrala si noul dvs numar va fi: xxxxx (numaru lu colegu) .. bun.. vreo 30 de telefoane sa zicem.. daca macar un sfert inghit galusca si impart "noul" numar la vreo 10 prieteni = vreo 50 de oameni suna constant gresit..

dar cum noi eram si mai handicapati 4 oameni am sunat la 50 de numere fiecare.. = 200 de oameni informati de noul numar inmultit cu o medie de 3oameni sa zicem .., media a cati alti oameni sunt informati de noul numar de catre cei au inghitit galusca= ii suna telefonu lu saracu coleg ca la centrala.. biggrin.gif - dupa vre-o luna doua s-au mai linistit telefoanele.


faza numarul 2 de facut e sa luam 2 mobile cu speaker, sunam aleator 2 persoane in acelasi timp.. si in timp ce suna punem cele 2 mobile unu peste altul.. fiecare crede ca celelat l-a sunat.. sa vazi discutii inteligente.
(the best of the best a fost cand am pus sa vorbeasca 955 cu 961.. politistul voia sa intrebe care e urgenta si asistenta de la salvare voia sa ii faca legatura la spitalul 9 ca il credea "deranjat"...

aceeasi faza dar facuta cu un singur mobil este conferinta.. suni pe unu, option new call... alt numar, si conference, dar e complicat ca nu poti da new call decat dupa ce a raspuns primu si il ti pe fir pana formezi la al doilea.. care raspunde si el, si abia apoi otion conference.. si binenteles linie dubla.
nickey
Un prieten de al meu a dat examen sa intre la academia de politie si a picat examenul.

Dupa vreo cateva zile il sun eu intr-o dimineata, mi-am dat un nume fals ca sun de la secretariatul academiei, ca s-a facut o greseala si ca s-au recorectat lucrarile si ca dansul a obtinut o nota mai mare in urma recorectarii si ca e admis.

A venit saracul, a dat de baut la toata lumea, am luat-o si noi de dimineata si abia seara i-am spus ca a fost o farsa... blush.gif
C@talin
ati fost c-am rai ,ia-ti distrus visu omului
sebybv
O dimineata linistita, dormeam de rupeam patu' si pe la 4:30 AM suna frate mobilu' ... sar ca disperatu din pat abia vedeam pe unde merg...apuc sa iau mobilu' repede - sa nu se trezeasca si nevasta - raspund fara sa ma uit la numar:
- Alo, ce faci, ma?! te astept de o ora! Nu vii odata?
- Unde dom'le...? Nu apucasem sa ma dezmeticesc inca
- Cum unde, esti tampit, sunt pe balta de la 3 jumate am betele intinse...
- Dane, tu esti, ma? zic stiind ca am un verisor care le avea cu pescuitu"
- Adi, tu esti, ma?
- Nu, ma! Greseala!
- Aaaa... ma scuzati...
- Nu-i nimic...mai incearca
Va dati seama ca nu m-a mai luat somnu" ... macar ala sa fi prins ceva peste...
Ake
@salutcalin2002
Pai cine la pus sa dea la Politie? Daca dadea la Horticultura, sau alta facultate mai serioasa, cred ca nu i-o faceau
Sony
Poate ii aduceau si niste coarde daca dadea la horticultura. laugh.gif
Asi
cred ca as putea face o afacere.. postati numerele de telefon de fix si am grija sa sune acel numar mai rau ca la centrala 243.gif
StefanT
QUOTE(nickey @ 2 Sep 2006, 17:34)
Un prieten de al meu a dat examen sa intre la academia de politie si a picat examenul.

Dupa vreo cateva zile il sun eu intr-o dimineata, mi-am dat un nume fals ca sun de la secretariatul academiei, ca s-a facut o greseala si ca s-au recorectat lucrarile si ca dansul a obtinut o nota mai mare in urma recorectarii si ca e admis.

A venit saracul, a dat de baut la toata lumea, am luat-o si noi de dimineata si abia seara i-am spus ca a fost o farsa... blush.gif
*


De tot rahatu', eu va impuscam pe toti. Astea nu-s glume...
SiloS
Nickey , un prieten de-al tau sau un fost prieten ?
Astea nu-s glume , e prea de tot . Ce a zis "prietenul" vostru dupa ce i-ati spus adevarul ?
sty1129
Eram acum vreo 2 ani, intr-un bar cu sotia si cativa prieteni. Suna mobilul...
o voce "blonda":
-Buna iubitule, imi cer scuze ca ti-am respins mai devreme, dar era boul, acasa. Abia acum a plecat si pot vorbi si eu!
-Aaaaa, mhm...greseala, am baiguit eu.
Zdrang. A inchis.
Asi
nu pot sa cred.. acu 5 minute.. pe mobil
o voce de moldovean:
-Alo .. Vasilica.. de mult voiam sa-ti spun te iubesc..
-aaa... greseala.
-vai ma scuzati.. si a inchis
SILIKA
Un prieten de-al meu suna pe una, o vecina mai aiurita, se da ca e de la o firma de cablu, care i-a instalat ei cablu TV de curand, si zice : Alo Doamna ..., sunt de la firma cutare, si se pare ca avem o problema, si anume semnalul tv are intreruperi pe cablul pe care il aveti instalat acasa! Va merge TV? Aia da sigur merge perfect nu e nici o problema nust ce, asta pai atunci cred ca stiu de ce imi da mie erori, i-a duceti-va repede si masurati cat cablu e de la televizor pana la cutia de pe holul scarii blocului, ca se pare ca e mai lung decat trebuia sa fie, ca are scapari de semnal,...! Tipa repede se duce cica sa masoare cablul, noi ne cacam pe noi de ras la telefon, intr-un final vine tipa, si gafaind, zice : am masurat si e vreo 15 metri domne, e cumva problema? A nu doamna, va ajunge sa va spunzurati cu el de gat de la etaj... radmasa.gif
Nu am mai stat sa auzim ce zice aia, am inchis repede ca nu mai puteam de ras!!! biggrin.gif
nickey
QUOTE(SiloS @ 2 Sep 2006, 19:42)
Nickey , un prieten de-al tau sau un fost prieten ?
Astea nu-s glume , e prea de tot . Ce a zis "prietenul" vostru dupa ce i-ati spus adevarul ?
*



E prietenul meu cel mai bun si acum. S-a suparat el atunci, dar a doua zi i-a trecut.
Si acum radem cand ne amintim icon_mrgreen.gif
vis-a-vis
Intr-o noapte pe chatu' connex, un gay cauta partener de sex la telefon... ma ofer gratios cu numarul unui prieten care intra si el pe chatul asta uneori.
Am uitat de faza... peste 2 zile ma intalnesc cu prietenu'...
La un moment dat, ma intreaba:
-Ai mai intrat pe chat?
-Da, de ce?
-M-a suna unu' acum doua zile si-mi zice ca e de pe chat si sa fac sex la telefon cu el. Ce-ai ma, ai innebunit, ce sex la telefon?

Bineinteles ca am lesinat de ras instantaneu si mi-am luat carnita de rigoare biggrin.gif
Altis
Aveam un prieten, care printr-o imprejurare nefericita era anchetat complet aiurea de politie...nevinovat fiind, era total speriat de incident.
Acum, eu, nestiind situatia, la o bere, la masa, in fata lui, in ziua in care-mi schimbasem numarul de telefon, il sun:
"Buna seara, locotenent Capsuna de la Cca 3 de dupa colt, am auzit ca ne faceti necazuri"
Eram la masa, in fata lui, si ma uitam in ochii lui zambind.
Era atat de panicat, incat nu a realizat, si a replicat:
"O secunda, sa ies afara ca sunt intr-un bar si e galagie"
Moment in care, sufocandu-ma de ras, am zis:
"AAAAAAA, bei ca porcu' infractorule" si am trantit telefonul...
O alta cunostinta de a mea, avea pus pe mesagerie un mesaj gen:
"ALOOOO, ALOOOOO, Stai ma ca nu te aud, se intrerupe..Alooooo", mesaj intins pe vre-o 30 de secunde smile.gif
lautrec
ma mutasem de curand intr-un mic cartier nou si nu-mi stiam toti vecinii.
fiind dintre primii mutati acolo aveam chei de la diverse usi si utilitati prin zona.

Imi suna telefonu noaptea:
-servus, sunt vecina ta ioana, scuze ca te sun la ora asta dar sunt cu copilul si nu am cheia de la bloc. vii te rog sa-mi deschizi?
- (super adormit) dar la care bloc, A1 sau A3? ca de la A1 nu am cheia. (inca nu pricepusem cine e dar nu ma interesa prea tare, intelegam problema ei si as fi coborat pt oricine)
-hai ma, de la blocu asta unde locuim noi
-ok. , ma imbrac si cobor (eu inca in somn).

incep sa-mi caut hainele, cheile etc timp in care ma trezesc partial si imi amintesc ca respectiva e o fosta vecina din alt cartier unde locuisem. sun inapoi pe acel numar

-stii eu m-am mutat, nu mai stau cu tine in bloc.
-bine ma inteleg ca nu vrei sa vii, scuze de deranj.

dupa cateva zile ma intalnesc cu ea:
-imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.
- da, nu m-ai ajutat si eu stateam cu copilul in frig, dar lasa...
nici acum nu credea ca intr-adevar nu mai locuiesc acolo.
NoDacia
intrebare e : AL CUI ERA COPILU ???? huh.gif huh.gif
driverx
Al lui lautrec ... normal....
Marty
Am un amic, medic veterinar, cu circumscriptie proprie, etc. Il sun si are loc urmatoru' dialog:

- Sa traiti domnu' doctor! Gogu sunt, de la matale din circumscriptie...
- Buna ziua! care Gogu?
- Hai bre, nu ma mai stii, ce naiba? De ce v-am sunat... Am si eu un porc cu trichina si nu ma lasa astia sa-l vind... da si mie o stampila ca nu-l vind, il donez la o casa de copii, sa aiba si amaritii aia ce sa maninca....
- Ba fu... (nu reproduc ce au trebuit sa indure urechile lu' "Gogu")
Dupa ce a obosit, mai bag un fitil..
- Hai bre, nu te enerva asa, ca-ti dau si matale o pulpa, ce dracu', oameni suntem....
MI-a inchis telefonu' instant. 04.gif
Tossi
Intr-o seara, cand aveam vreo 15 ani ne-am strans la un prieten si pe la 3 dimineata ne-am pus pe glume:
- am cautat in cartea de telefoane familiile cu numele de BUCA.
eu: aloo, buna dimineata, familia Buca?
ei: daaa (adormiti)
eu: as dori sa vorbesc cu tot curu' ... laugh.gif


Ce ne-am distrat in seara aia
Sony
Aloooo! Asta cu Buca e fumata rau!
argon
Pai a mentionat ca avea 15 ani...
Ov
Mergeam spre casa, eram la volan. Suna telefonul (nu prea sunt atent la ce zice ala de la tel cand conduc) si raspund:
- Alo, X, tu esti ?
(io) - dar cine-l cauta ?
(ala) - Y-ulescu
(io) - greseala

ajung acasa dupa vre-o 5 minute timp in care simteam ca ceva fusese ciudat in discutie. Cred ca am ras vre-o ora dupa aia smile.gif
Trebuie sa mentionez ca nu eram pus pe mistouri, pur si simplu am percutat gresit 04.gif
free_fiber
Azi ma suna (no number) pe Cosmote:

ea: - buna seara, sunt doamna doctor X-ulescu.
eu: - buna seara.
ea: - v-am sunat sa va comunic rezultatele testului dumneavoastra de acum 48ore si va anunt ca sunt tragice.
eu: - cum asa doamna?! sa nu-mi spuneti ca o sa mor ca sunt tanar si nu vreau. ohmy.gif
ea: - va anunt ca sunteti insarcinat !
eu: - huh.gif ah, ma speriasem. si ce e, baiat sau fata?
ea: - nu stim inca ca sunteti insarcinat in luna a doua de-abia. nu ne putem pronunta inca.
ea: - cum dracu asa doamna?! (pe un ton iritat) la ce tehnologie avem noi, nu se poate sa nu stiti sexul copilului?! ce dracu clinica mai aveti si voi? sa stiti ca ma duc la alt doctor ca la voi sunt numai prosti !!! (si i-am inchis telefonul).

Caterinca a vrut, de caterinca a avut parte. a mai sunat si a doua oara. Am raspuns si am lasat telu jos si am dat muzica mai tare un pic sa isi clateasca urechile cu muzica buna. Astea se intamplau un masina.
pvd2010
QUOTE(free_fiber @ 6 Sep 2006, 22:41)
......
ea: - v-am sunat sa va comunic rezultatele testului dumneavoastra de acum 48ore si va anunt ca sunt tragice.
eu: - cum asa doamna?! sa nu-mi spuneti ca o sa mor ca sunt tanar si nu vreau.  ohmy.gif
ea: - va anunt ca sunteti insarcinat !
*



deci tragediile din ziua de azi au loc atunci cand ramai insarcinat(a). blink.gif
vesti bune nu mai exista?huh.gif
C@talin
masunta de doua ori un numar de genu +40374100001
de douaori pana acuma raspund danu se aude nimic decat niste fosnete si inchide porma .
google zice ca e numar din australia laugh.gif
nalodaniel
+40 e prefixu'romaniei, dar 0374 nu e al niciunui judet huh.gif
C@talin
Dargaville 0374, Noua Zeelandã
Codul tarii: NZ
Acuratete: Post code (zip code) level accuracy.
Lat: -35.9590091
Long: 173.9532571
ady77
E numar de fix de olingi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.