Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bord renault 12
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Imbunatatiri - Dacia Clasic
Pedro
Pe unde are suruburile bordul de 1300 cel semafor , astazi vreau sa il dau jos si sa il schimb cu asta wub.gif ?

Cablu de kilometraj o merge infipt in vitezometrul asta?
speedy82
Cum ai reusit de ai facut rost de bord de 12 TS? Oricum felicitari pentru noua achizitie. Din cate stiu, suruburile sunt undeva in lateral de tot, langa chederele de la usi.
Muttley
Nu e TS, e TL sau ceva-n genul asta.
Pedro, de unde l-ai luat nu mai aveau borduri? Ma intereseaza doar bordul gol, neechipat... sad.gif
argon
Alea nu-s ceasuri Takosan? tongue.gif
Pedro
sunt jagger scrie pe ele si se si vede in poza .

Muttley
nu avea decat bordul asta, l-am luat de pe bursa de la noi de pe site, de la aceeasi persoana de la care am luat si niste bari cromate cu tampoane lungi impecabile din 1969 wub.gif.

Daca vreti careva semaforul meu cu tot cu ceasuri il dau de pomana .
SiloS
E crapat ?
Pedro
QUOTE(SiloS @ 20 Sep 2006, 14:31)
E crapat ?
*




Doar daca treci cu masina peste el radmasa.gif , e turnat. Nu e ca la 1310, se poate observa ca are si difuzor pe mijloc, ma rog gaurele , e din plastic
sobolan
de unde pot sa fac si eu rostu de un bord de ala. ...mai exact ceasurile ? sunt de r12 ?
rs44
Din Franta
Pedro
Deci daca chiar va intereseaza si nu doar asa de florile marului vedeti ca e cineva care vinde 3 feluri de ceasuri pe postul cu dacia 1300 de pe probleme clt , printre care si tipul acesta , cel putin asa sustine. Bagati o geana si intrebati omul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.