Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand TV color
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Funny
Vand TV color Gold-Star(LG) , diagonala 51" ,stare impecabila.
Pret:250 RON , negociabil!
Funny
235Ron!
tarzy
QUOTE(Funny @ 6 Oct 2006, 14:43)
Vand TV color Gold-Star(LG) , diagonala 51" ,stare impecabila.
Pret:250 RON , negociabil!
*




ce an de fabricatie?

daca e mai nou de 98 iti ofer 100 lei
Funny
Sorry , nu merge!Televizorul este din 2000 iar la pretul asta mai bine il donez la un orfelinat!
Multumesc oricum pentru interes!
Funny
220RON!
Funny
200RON!
BlaueCorsa
Poti sa-mi dai un link sau un cod model pentru televizor? Mi-e lene sa-l aduc pe cel de acasa si cred ca l-as lua eu.
Funny
Ma uit deseara pe certificatul de garantie iar maine iti dau raspunsul!
BlaueCorsa
L-ai vandut? Nu mi-ai mai trimis codul model.
Funny
QUOTE(vyrus @ 7 Nov 2006, 13:46)
L-ai vandut? Nu mi-ai mai trimis codul model.
*



Te rog sa ma scuzi , stiam eu ca am uitat ceva! biggrin.gif Promit ca maine dimineata sa postez codul aparatului , urmand ca tu sa decizi daca este sau nu este ceea ce vrei!
O zi buna!
BlaueCorsa
Ok, astept, dar daca nu pui nici maine o sa te bantuie fantoma mea... biggrin.gif
Funny
Cod Model:CF20A80
Funny
up.gif
Funny
up.gif
Funny
Vineri , 24.11.2006 , pot livra gratuit numai pentru Bucuresti!
Lista comenzilor ferme se inchide in 24.11.2006 , orele 12.00! radmasa.gif
tarzy
pai ... eu mentin oferta de 100

si-n plus il ridic eu de oriunde-n bucuresti - mai economisesti de aici C/V a 2-3 l benzina
Funny
Multumesc de oferta , dar mai am bani de tigari!Daca mai pui si tu barem de o sticla de "visichi" original o sa te uiti si la locuinta ta de vara la TV , daca nu ramai cu ochii in soare! radmasa.gif

PS.Fara suparare , asa cum ti-am spus si pe mesageria privata , pretul nu mai este negociabil! excl.gif
tarzy
daca vrei plata in natura ne-ntelkegem

am miere de albine

sau daca preferi ... tuica

numa ca eu cash nu dau mai mult ... sau hai .... treaca de la mine 120 lei - da ... in bani astia mi-l aduci acasa (aia din Bucuresti)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.