Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: pret jante tabla 3 prezoane 13 inch
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
ct03nut
salut..

cam cat costa o janta de berlina stock ? nu am gasit pe net nicaieri si magazinele sunt inchise..
Kinetix
200-250mii lei la SH
ct03nut
si noi ? depasesc 45 ron ?
argon
minim 65 ron simpla si 80 ron superbalon.
ct03nut
ce e superbalon ? blink.gif


L.E. merg cauciucurile care le am acum pe jantele de canada puse pe superbalon ?
argon
alea mai late sunt superbalon, se pun pe dacii din 1995..de' merg cauciucuri de 165 pe ele. Pe cele normale, mai inguste merg de 155.

amandoua sunt stock, probabil ai gume de 155, nu?

Raspuns la LE: de ce ai vrea o janta lata si 3 inguste? pe masina trebuie sa fie la fel toate 4.
ct03nut
deocamdata am jante de canada superbalon si am de 165 debica navigator 2 pe ele, vreau sa le schimb ca sunt VARZA, cred ca mai mult o sa dau sa le indrept decat sa iau un set nou, vreau sa le schimb pe toate 4

daca le invart manual cand masina e pe cric se vad rotile descentrate iar daca stau cu fata spre janta se vede cum cauciucul are suisuri si coborasuri si nu prea e din cauza cauciucului
ydaniel
normala 90 de ron.aia mai lata 100 de ron.de "uzina".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.