Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hotel la mare?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
Vlad Georgescu
In ultimii ani am muncit foarte mult si nu mi-am luat concediu. Nu prea mai stiu unde sa ma duc, care-s preturile, ce hotel sa aleg, etc.



As vrea sa merg si eu o saptamina la mare cu prietena.



Ce hotel sa aleg?



M-ar interesa un hotel unde sa fie cit mai curat, servire politicoasa si civilizata, sa existe dus si TV in camera, sa aiba loc de parcare pentru Slz, si preferabil sa fie pe malul marii.



Ce nu as vrea ar fi sa fiu obligat sa cumpar nu stiu ce bilete de masa. Am inteles ca se fac mari magarii cu masa, si e mai bine sa maninc in oras.



Nu ma intereseaza neaparat sa fie ieftin, ci sa fie civilizat, curat, personalul sa se poarte frumos, sa fie renovat, sa nu ma duc intr-o darapanatura. Plec in concediu o data pe an, asa ca vreau sa ma simt bine chiar daca cheltuiesc mult.



Puteti sa imi recomandati un hotel sau o pensiune?



Multumesc.
asarban
Baga o geana!

PEnsiunea MARGO

Sat 2Mai

Este chiar la capatul satului, spre Vama Veche!

Este la 30 m de mare (vezi marea pe geam)

Camerele au baie proprie, TV, frigider, termopan, plasa tantari, balcon propriu cu fotolii si masuta, e...super

Acum 2 saptamani era 600k camera pe noapte...acum o fi mai scump!

Telefoane:

0723249405
asarban
Am uitat sa spun: are parcare proprie, are gradina cu flori si terasa pt mancat.

Se mananca decent, nu chestii sofisticate dar bune.

Patroana e "scolita" prin Germania, te pupa si in fund!
Vlad Georgescu
Am sunat. Nu au nimic liber pentru 5 Iulie, iar din 5 Iulie este 900 klei.
MoneyTalks
Nu e scump deloc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.