Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 2 useri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
sefu_alx
vreau sa imi fac si eu user..ca eu pana acum am tot postat de pe userul fratelui meu ( pe mine nici nu ma cheama alex radmasa.gif ) si acum ,cand mai intra si el pe net facu gura' ca de ce am postat de pe userul lui...etc

din cate stiu eu,2 usere pe acelasi ip se considera clona si se baneaza amandoua,intrebarea e daca am voie sa imi fac si eu user..

intrebarea e pentru moderatori,vreau raspuns serios nu glume sau alt off-topic
StefanT
De ce sa nu se poata, de exemplu pe reteaua mea inainte nu aveam nici unul IP real. (eu am acum). Si eram eu si userul Racky (de pe reno) cu acelasi ip, si nu au fost probleme.
Oricum acum avem amandoi ip real.
sefu_alx
inca mai astept raspunsuri pana sa ma inregistrez..in special de la moderatori biggrin.gif
argon
Si eu cu cine ma certai zilele trecute? cu tine sau cu fratele? radmasa.gif

Fratetu' e activ pe forum? sau are un mesaj din an in pasti? Fa-ti linistit, atata timp cat nu va apucati sa va certati amandoi pe cate un topic. Sigur e mai bine asa decat sa postati 2 de pe un user, si sa nu stie lumea cu cine vorbeste.
sefu_alx
cu mine te certai

el nu prea e activ , din 200 de posturi 180 sunt ale mele ,cred biggrin.gif
nu ne apucam sa ne certam sau altceva..

imi fac acum user
klaus
Om fi noi rai 243.gif , dar mai intelegem niste chestii...
Asa ca fa-ti user linistit.
StefanT
Si zi-ne si noul Nick, sa stie Argon cu cine se cearta de acum incolo ph34r.gif
sefu_alx
nu imi mai fac,se poate inchide (de preferat sters )
vorbi acum cu el si zise ca pot sa postez, ca el oricum nu mai intra.. blush.gif
AlexV
poti sa iti faci user fara probleme, sau daca vrei poti sa ceri sa iti schimi username-ul.
clona nu se depisteaza doar dupa IP.
Daca aveti fiecare cont individual e bine sa postati fiecare de pe contul lui totusi.
EUROPE_
Deci sefule pana la urma iti faci user sau nu?
sefu_alx
nu ! raman cu asta
si nici nu cer schimbarea userului ,ca nu stiu ce sa pun si pana la urma nici nu conteaza tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.