Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand urgent subwoofer+statie+cabluri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
zmeckeru
Vand urgent urmatoarele :

1. Subwoofer auto JBL, 250W RMS, 350W Max Power, membrana 100% cauciuc, Bass Reflex, incinta de lemn cu protectie difuzor.
2. Amplificator auto V6, 2*150W RMS, 1*400W, reglaj si separare pe bass/inalte, protectie alimentare
3. Kit cabluri profesionale alimentare amplificator si semnal, cu protectie pe baterie.

Pret usor negociabil : 520 RON. Tel.: 0723.627.814, Vali
Au aproape 2 luni, se aude extraordinar de frumos, dar am nevoie de bani. sad.gif sad.gif
Cine vrea din Bucuresti sa le vada sa ma sune oricand.
gabyy
ultimul pret>??/
zmeckeru
nu...mai las...dar foarte putin...sa zicem ca las pana la maxim 490, mai mult nu-mi permit, si-asa pierd 2 mil juma si un vis sad.gif....daca te intereseaza la 490 maine vin si le dau jos de pe masina in fata ta dupa ce le auzi...
0723.627.814
gabyy
Subwoofer este confectionat de tine? sau ce model este? Ai cumva o poza cu el?
zmeckeru
Nu este confectionat de mine, incinta este de la Boss Trading, magazin de aparatura audio de pe Maica Domnului, subwooferul(difuzorul) este de la o firma care vinde numai produse JBL, Infiniti, Alpine, etc.
O sa pun poze cu el maine daca e ca acum degeaba fac ca e intuneric, sorry...
Nimic nu este confectionat de mine...din pacate si imi dau cu pumnii in cap pe faza asta, nu mai am facturile. Statia este tot de la Boss Trading. Cablurile de la aceeasi firma de unde am luat subwooferul. Am incredere in firma respectiva, patronul fiind cunostinta.
Repet, difuzorul : JBL de la mama lui, ditamai magnetul, cu membrana 100% cauciuc, nu tampenie d-aia cu membrana din polipropilena care daca le dai mai tare crapa. Am avut si d-ala.
Maine daca vrei ne intalnim undeva, de preferat cat mai aproape de partea de nord a orasului, le vezi, le testezi, daca iti plac, le dau jos, mi-ai dat banii si le-ai luat. Daca vrei te duc si la firma unde le-am montat ca sunt baieti buni. Te costa cam 2 milioane instalarea...asta daca nu vrei sa le montezi singur...pentru ca e destul de simplu.
Astept raspunsul tau!

Editat de Moderator: Nu mai cita ultimul mesaj. Se intelege de la sine ca lui ii raspunzi.
zmeckeru
pretul scade la 510 RON
zmeckeru
pret nou : 500 RON!
zmeckeru
pret nou : 490 RON unsure.gif
zmeckeru
pret nou : 480 RON
zmeckeru
Bun, ultimul pret : 470 RON, mai jos nu mai scad. Daca nu le luati nici acum...e super oferta bre blush.gif
icsu
Pune si tu o poza ceva..
zmeckeru
ok, se pare ca fara poze nu merge deloc...promit ca maine pun cateva poze, ultimul pret ramane 470 RON, si repet ca ptr cei din Bucuresti daca dati un telefon ne intalnim sa le vedeti/auziti.
Sanatate!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.