Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vanzari diverse accesorii Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tcapote
4 buc. pneuri vara GoodYear GT2 pt. Renault Clio Symbol - 175/65/R14 - 5000Km = 200 RON/set, set covorase cauciuc Renault Megane 1 = 30 RON, set covorase Logan negre tip tavita = 30 RON, set aparatori noroi Logan de ne-origine Dacia - luate din targ de la Ovidiu = 25 RON, 4 capace originale roti Renault Clio Symbol 14" model Pragma f. putin uzate = 35 RON/set.

astept solicitari pe p.m.
XMihai
Poze cu covorase logan tip tavita daca se poate.

Multumesc
costi1982
M-ar interesa si pe mine cauciucurile.In ce stare sunt?ai putea sa pui niste poze cu ele.Si inca ceva :covorasele de megane merg pe un clio bicorp?
tcapote
OK. am sa produc ceva poze pt. toate accesoriile si le pun atasat.
cmandrei
Sa faci si la capace te rog (ca sunt interesat si as vrea sa vad si eu cum arata).
XMihai
Astept(am) poze.

Multumesc
R19/16v
@cmandrei
gogota_69
vezi pm de la mine si inca o intrebare covoras in porbagaj stil tavita ai.Ciao
tcapote
1- covorase megane 1
2- covorase tip tavita Logan
3- aparatori noroi ne-origine Dacia Logan
4- cauciucuri GoodYear Renault Symbol
5- capace 14" - Renault Symbol model Pragma
6- suporti numere cu nume dealer
detalii anvelope Renault Symbol (ultimele doua poze)
cmandrei
Capacele de roti le-as dori eu. Spune-mi cum sa facem. Rotile din imagini au fost rulate numai 5000km ???? esti sigur ?
tcapote
anvelopele s-au vandut.
@cmandrei - ai mobilul meu pe pm daca vrei sa le vezi; sunt oleaca murdare pe dinauntru, dar nu cred ca e vreo problema...
Alecs_TGA
QUOTE(tcapote @ 25 Nov 2006, 19:02)
anvelopele s-au vandut.
@cmandrei - ai mobilul meu pe pm daca vrei sa le vezi; sunt oleaca murdare pe dinauntru, dar nu cred ca e vreo problema...
*





vezi ca ai si un pm de la mine wink.gif
cmandrei
Am luat capacele ... Multumiri Domnului tcapote pentru tot ... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.