Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand orice piesa de RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bobby25
Piesele sunt de origine noi noute in cutii, sigilate.Preturile sunt sub orice magazin care comercilizeaza piese noi sau chiar si second-hand.(testat pe pielea mea).Nu sunt turcisme sau chinezarii.
Nu aducem :
-ornamente interior
-geamuri
-chedere
-parbrize
-roti (jante + cauciucuri).
Sorry, in rest avem cam orice pe stoc.
Va astept.
casper
mai concret preturi pentru ce anume produse ?

de ex: un set de covorase megane la ce pret ?
wolfin
acum am vazut ca nu aduci si jante, sory
bobby25
Sorry dar nu aducem elemente de interior. Deci fara covorase.sad.gif
cmandrei
O lista de preturi ar fi buna daca se poate (cat de detaliata se poate). Mersi,
bobby25
Sorry..dar asta mi-ar lua 1 saptamana cred...
Am scris ce nu aducem..in rest..orice.
THX.
tarzy

in 'orice' intra si consumabile?

ma intereseaza filtre,placute, etc .... da .... ptr logan

M.E. Ai un motiv anume pentru care ai citat tot postul inižiatorului?
tatabobu
Etrieri de frana R12? Far R12?
radoi
poti sa imi dai un pret pentru etrier frana spate stanga pentru renault laguna 2002?
mersi
Ugly
Filtru habitaclu pentru masina din semnatura?
Daca da, la ce pret?
Esti din Bucuresti?
octav_
Pentru masina din semnatura as dori niste preturi pentru:
- bielete directie
- placute frana

Mersi!
bobby25
O MARE RUGAMINTE.....CAND VRETI SA INTREBATI DE O PIESA VA ROG SA SCRIETI SI DATELE MASINII SA FIE USOR LA CAUTARE:
kw
cmc
an
serie sasiu daca e nevoie(elemente caroserie)
VA MULTUMESC.
SE POATE SI LA boeriu_bogdan@yahoo.com
Supapa_jR
pentru renault8/dacia1100...1108cc,45cp
placute si discuri de frana
set motor
lampa spate
bobby25
INCA O PRECIZARE PENTRU A NU SUPARA PE NIMENI: DIN PACATE NU AVEM SI NU PUTEM ADUCE NIMIC PENTRU CLIO SYMBOL.NE PARE RAU CA NU PUTEM ADUCE NIMIC PENTRU ACEST MODEL, IN REST AVEM PENTRU ORICE MODEL. MULTUMIM DE INTELEGERE, O SAPTAMANA FRUMOASA.
BOERIU

Editat de Moderator: Te rog nu mai srie ALL CAPS. Inseamna ca tipi la potentialii clienti si asta nu e frumos.
BiGBearRO
Salut,
Antena de SCENIC II (aerial si GPS) cod 82.00.214.342 ?

Multumesc
Supapa_jR
nu ai zis nimic de R8...
R19/16v
77 01 203 488
Daddy
Elemente de directie / suspensie pentru Renault 12 se gasesc la tine ?
Marty
Renault 21 TXi, 2.0i, 12 supape, 99 kw, an 1991, tractiune fata, fara A/C. Vreau perechea de electroventilatoare, cu tot cu cadrul pe care se prind. Cit costa?
MikeRG
salut,

pentru un renault megane 1, 1.9 dTi, an fabricatie 2001, 98CP ma intereseaza la ce pret este spirala de airbag (cu tot cu piesa aceea de plastic din doua bucati care include si firele de contact de la clacson)

multumesc

excl.gif P.S. - daca se poate si o cotatie pentru un proiector de stanga pentru aceeasi masina? excl.gif
bobby25
Mi de scuze la toata lumea ca nu am mai raspuns, dar am avut un accident si din pacate nu am putut sa raspuns la anunturi. De luni se poate relua colaborarea. Va multumesc anticipat.
burguif
daca iti dau un cod de piesa (e vorba de o servofran de megane), e ok, poti sa-mi dai pret?
mister
vreau si eu 8200121800
nushala
oglinzi electric+comanda oglinzi megane II
bobby25
Buna ziua la toata lumea, mai repet poate o sa se inteleaga: cand cereti o anumita piesa va rog sa imi trimiteti si : codul motorului, kw, an de fabricatie. Va multumesc anticipat.
casper
aripa stanga + dreapta fata megane sedan, 1 capac roata varianta expresion, capacul de la aripa interioara fata dreapata (ala care se umbla la becurile de la far) - an 2005, 1,5 dci 80 cai, motor K9K-D7. merci !
laurentiux
Ma intereseaza oglinda dreapta (manuala, neincalzita)
(nu este in culoarea masinii, plastic negru)

Renault Megane II Bicorp 1.4 benzina, 98 CP
fabricat decembrie 2003

Imi poti da un pret ?
adminxp@gmail.com
meganedeux
Eu zic sa nu va mai obositi. O fi vreun pusti care nu are ce face acasa. Nu raspunde la nimeni (mie nici macar pe email).
Tudor
Deoarece, in 15 zile de la postare anuntului, autorul nu a raspuns pozitiv nici uneia dintre solicitari (si au fost destule), tragem concluzia ca e neserios, iar topicul se inchide. Discutiile se pot purta pe PM. Daca se va dovedi ca este vanzator de incredere (raspunde cu preturi, onoreaza comenzi), topicul se poate redeschide in urma unei cereri argumentate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.