Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: postati aici craioveni!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2
vyper
SALUT!am venit cu o idea de a ne intalni si a ne cunoste si noi membrii dacia club care stau prin craiova si nu numai!cei care pot sa vina sunt bine veniti!ce ziceti v-ar interesa?daca da...sa stabilim o data o locatie si sa iesim la plimbare cu daciutele noastre!astept propuneri!
EUROPE_
Ar fi foarte bine. Chiar aș dori o întâlnire a membrilor daciaclub în Craiova.
Ce spuneți, să ne întâlnim la parc sau la stadion că e parcarea mai mare, pe 26 sau 27. Dacă nu sunteți de acord aștept să propuneți alte locații.
vyper
as fi de acord pe 26 ca e a 2 zi de craciun si e lumea acas....deci nu prea e nimeni plecat...cat despre locatie...e bine la stadion ca e parcarea mare!sau locatie oriunde e vreo parcare mare...ca sper sa ne strangem ceva! tongue.gif
EUROPE_
Chiar nu e nimeni interesat de o întâlnire în Craiova?
vyper
sa inteleg ca ma intalnesc decat io si cu EUROPE_...e posibil sa fie decat 2 membri din craiova sau din apropiere? icon_mrgreen.gif
EUROPE_
Mai mult ca sigur o să ne întâlnim. Sunt mai mulți membri din Craiova, dar probabil nu au văzut topicul, poate se mai adună oameni până pe 26.
mih95
Acum suntem 3!
Dar nu promit !
Pe 26 decembrie in parcarea de la Stadion.
PS: Zice-ti si voi o ora ceva...... wacko.gif , undeva...... cool.gif
EUROPE_
Ce zici de ora 12? blush.gif
Ușor ușor ne adunăm biggrin.gif .
vyper
mai e ceva pana marti pe 26...daca vine cate unu pe fiecare zi...sper sa fim ceva icon_mrgreen.gif
johnox
26 ar fi ok.. dar..la Stadion????????/...boh....
e o superidee dar nu promit..
mai vb
vyper
johnox era o idee...wink.gif era bine ca e libera parcarea si avem loc destul...daca ai alta idee...orice propunere e bine venita! wink.gif
semit
autocolante ceva? tongue.gif
vyper
daca am avea am da icon_mrgreen.gif
vyper
oricum ar fi frumos sa ne recunostem in trafic...am vazut ca sa mai discutat treaba asta...sa isi lipeasca fiecare un autocolant!ar fi frumos!
mih95
Doar 4 ?
prody
Prea putini. Macar zece daca eram...
semit
aveti tot timpul sa va inmultiti... Poze ceva? biggrin.gif
vyper
anunt ca voi mai veni eu cu inca un prieten care nu are internet si nu e membru DACIA CLUB...da tot assa e pasionat de masini...sper ca ma primiti cu el wink.gif si asa nu prea eram noi multi!
johnox
ok...se apropie data
deci...pana la urma...cati membrii se strang?o ora de intalnire? si unde precis? cheers.gif drunksinging.gif
vyper
ramane cea stabilita pana acu...maine la ora 12 in parcarea de la stadion!sper sa ne vedem cati mai multi icon_mrgreen.gif
vyper
si inca ceva...cei care vin ar trebuie sa intre si sa isi anunte intentia;) ca sa stim si noi cati ne strangem!
EUROPE_
Puteți conta pe mine! Mâine la ora 12 sunt la stadion!

PS. Am fost la țară și mașina e plină de nămol, am de lucru până mâine la 12.

Crăciun Fericit!
vyper
CRACIUN FERICIT EUROPE_ stai linistit ca si a mea e plina de namol...da nici co so spal a 2 zi de Craciun icon_mrgreen.gif si io maine la 12 sunt la stadio!si app mai iau si un prieten tot cu a dacie ca a mea;)
vyper
app daca are cineva ar fi bine venita o camera digitala...sa facem si noi cateva poze wink.gif
vyper
MAINE LA 12...ADICA PE 26 DEC SPER SA VENITZI IN PARCAREA DE LA STADION!!!
EUROPE_
Întâlnirea a avut loc, dar doar 2 membri daciaclub au fost prezenți și 2 prieteni.
A avut loc și o liniuță: vyper vs. EUROPE_ , rezultatul, cum era de așteptat a câștigat vyper. O să aibă loc și o revanșă, sper. biggrin.gif .

Speram să ne strângem mai mulți.
vyper
mersi EUROPE_ apreciez respectu tau "cum era de asteptat a castigat vyper" da...trebuie sa spui ca tu nu o calcasi ca lumea! oricum precizez si io ...ca ai o masina super mai ingrijita ca a mea wink.gif si arata bine! la demaraj...asteptam revansa sa vedem tongue.gif stii u nu poate sa fie toate intruna:una fuge pe demaraj si nu arata bine una arata bine si nu fuge pe demaraj... tongue.gif oricum...e bine ca cel putin am venit wink.gif
semit
POZE smile.gif
sefu_alx
nu au facut sad.gif
vyper
pai ce sa facem daca am fost 2 oameni icon_mrgreen.gif si cu inca 2 prieteni wink.gif
bobo77
biggrin.gif Si noi la inceput tot asa ne-am intilnit de vreo 2 ori , tot doi...dar trebuie sa recunoasteti ca si voi ati ales o data de intilnire cam nefericita...
vyper
poate ai dreptate despre data...da totusi...am pus pe 26 ca m-am gandit ca e toata lumea acas...in schimb nu mam gandit probabil ca toata lumea o sa ...cam bea ceva... icon_mrgreen.gif
EUROPE_
Da, probabil că ăsta a fost și motivul.
Acum următoare întâlnire v-a fi anunțată din timp. Am planificat deja cu vyper.
Nu suntem siguri de dată, dar cel mai probabil în Martie, pe la sfârșitul lunii. Dacă aveți alte propuneri sunt bine venite.
prody
Intr-o zi cu temperatura de minim 10 grade biggrin.gif
EUROPE_
Păi da, altfel te vede lumea la plus 10 grade icon_mrgreen.gif .
vyper
da e bine la +10 grade...ca deja se incinge putin asfaltu asa...scartaie cauciucurile mult si bine...se aude zgomotu... si vine garda mai repede tongue.gif ca oricum si cand neam intalnit era acolo pe stadion o duba a politie..bine ca na fost de la rutiera icon_mrgreen.gif
EUROPE_
Da acum îmi dau seama cât de mult curaj am avut amândoi blush.gif să o facem sub nasu' lor icon_mrgreen.gif .
vyper
hai ca liniuta ca liniuta da tu ai mai si invatato pe urma pe soruta sa conduca...bine ca plecasera mi se pare icon_mrgreen.gif
EUROPE_
Mda blush.gif . Hai că a condus bine nu? Mă rog... fiind a 2 oară când pleca cu mașina din loc biggrin.gif .
vyper
mai este cineva care ar dori o intalnire a membrilor din craiova?in afara de EUROPE_ si cu mine icon_mrgreen.gif ca acum s-a mai incalzit afar...ar merge de o intalnire...sau daca nu prin feruarie sau martie ...ca sa avem timp sa ne adunam din timp...astept pareri
vyper
sa inteleg ca in craiova...nu se poate o intalnire a mai multor membri...vad ca de 2 luni nu posteaza nimeni aici icon_mrgreen.gif
S_E_F_U
Daca sunt in craiova la data urmatoarei intalniri vin si eu. smile.gif
vyper
acum ca s-a incalzit afar ar fi cineva interesat de o intalnire in craiova?se poate face asa ceva cu mai mult de 2 membri? icon_mrgreen.gif
EUROPE_
Se pare că nu, dar mai e timp până la sfârșitul lunii.
Lostboy
aș veni cu mare plăcere..dar nu știu dacă am timp....
eu am propus mai demult o întâlnire în severin. .....dar în severin-pauză!
mai vorbim...
EUROPE_
Probabil că până acum trebuia să ne întâlnim, dar asta e, fiecare are treburi.
Deoarece mai e foarte puțin timp până la Sfintele Sărbători de Paște este foarte puțin probabil să ne întâlnim, așa că propun să ne întâlnim în luna mai pe 26 sau 27 în cazul în care lucrați sâmbăta.
Atunci vor fi multe grade cu plus ( sper să nu plouă ), și e destul timp pentru a clarifica mai multe lucruri până atunci, data nu-i bătută în cuie.
Numai bine!
Lostboy
sper și eu să pot veni.
Nu am fost la nicio întâlnire și deabia aștept să ne întâlnim. Aici în severin sunt destui cu logan dar niciunul cu care să discuți ceva. Pt ei mașina are 4 roși și atât.
Trist.
vyper
EUROPE_ sunt de acord cu tine in principiu...sper sa fim mai multi sa facem poze sa avem si noi amintiri...
EUROPE_
Revin, desi nu am mai intrat pe forum de foarte mult timp, se aproprie ziua, sau ma rog, data intalnirii a membrilor daciaclub din Craiova si nu numai.
Eu voi veni sigur. Nu ne ramane decat sa stabilim locul si bineinteles, data 26 sau 27.
Lostboy
incerc sa vin dar nu promit....sunt din severin si nu stiu sigur....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.