Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skiatos (cazare, taxe feery)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
mihailogan
salutare si sarbatori fericite! este careva care a petrecut un sejur in skiatos? planuiesc ca in vara sa merg macar 7 zile pe skiatos cu auto propriu biggrin.gif , as vrea sa stiu toate detaliile,privind cazarile, taxele., ferry..etc... daca a fost cineva ,multam
Ghidioneanu
In topicul despre Bulgaria -Grecia ai 50 si ceva de pagini despre cazare , ferry si altale . Citeste cu incredere , e folositor !
pasion
Skiatos (gr.= umbros) este o insulita micuta ramasa in urma undeva in timp care este interesanta de vizitat dar sa stai sapte zile...???????
mihailogan
hmm..nu stiu nici eu exact..de pe acum am inceput sa ma gandesc...pana spre vara deja sa am si rezervat pe undeva.. acum nu stiu unde s-ar merita si ar fii frumos asa, (precizez ca nu am mai fost decat in paralia anul trecut cu autocarul, deci o sa fie pt prima data cu masina personala)
ydaniel
in ce zona este skiatos;) nici nu am auzit d ea;)
Deshteptu
Am fost in Skiatos cu vaporasul si a meritat pentru excursia de o zi. Destul de scump totul, parca 8 euro orice bautura pe plaja, si iti dadea si sezlong.
Sporturi nautice la greu, plaja superba, apa f misto. Repet, totul intr-o zi.
laur
Si eu tot intr-o excursie de o zi am fost. E superb. Are aeroport, ceea ce inseamna ca numai insula mica nu e.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.