Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: XENON pe 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
alinushy
va rog sa nu radeti excl.gif dar am o intrebare:
daca pun kit xenon pe dacie merge, adica geamul farului avand stritiile alea in fluenteaza cu ceva? daca da ce as putea sa fac??? icon_mrgreen.gif
Supapa_jR
era un oltcit cu xenon pe unul din forumuri...e de recomandat sa cauti undeva sa iti faci sticla clara....
alinushy
unde as putea sa le fac "clear glass" sau din ce as putea sa le fac?? huh.gif daca le fac din plexi glass are ceva? o sa fie cam inestetice cred sad.gif
Supapa_jR
nu am idee unde ai putea face si plexiglassul se strica repede...daca nu se ingalbeneste se zgarie tot...asa mai bine pui 2 becuri din targ ca tot acelasi lucru obtii...dar de ce vrei xenon totusi?
alinushy
QUOTE(Supapa_jR @ 15 Jan 2007, 00:35)
dar de ce vrei xenon totusi?
*



pai asa ca n-am vazut , pana acum, xenon pe dacie, si noaptea cand mai merge cate un nesimtit cu faza lunga in loc scurta, sa pot sa fiu mai ciumete ca el biggrin.gif biggrin.gif
argon
Sa vezi ce ciumete fara talon o sa fi cand o sa intrebe vr'un militian de sanatate radmasa.gif
alinushy
oo nasol mad.gif
atunci cred ca raman la prima idee cu philipsuri dalea hoate vision plus
sper sa fie cel putin atat de bune pe cat sant de laudate biggrin.gif
alinushy
m-am cam lamurit cum e treaba, as ruga un moderator sa stearga topicul, sau sa-l inchida
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.