Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jante superbalon "de Canada"
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
cstavaru
Salut,



Stie cineva de unde pot face si eu rost de un set de astfel de jante ? ( sper ca stiti cum arata ). Mie mi se pare ca se potrivesc cel mai frumos dintre toate jantele la o Dacie berlina. In magazin nu se mai gasesc, pacat. Ati vazut pe undeva de vanzare ?
Bytzu
si io m-am interesat de asa ceva; in magazine nix si aia care le au pe masina nu ti le dau pt ca stiu pe ce merg
Gabi
In general prin targ mai gasesti pe la SH, insa fii atent la starea lor ( ciobite). Oricum daca iei in cazul ideal ar fi sa le indrepti ( daca sunt indoite), echilibrezi si vopsesti.. Daca spuneai acum o saptamana am avut eu 3 bucati si le-am facut cadou doar doar scap de ele din magazie.
Uncle-Sam
cred ca am vazut pe la magazinele din vitan pe unde se vand caucioace
maryus70
pt jante de canada SB (noi noutze) incearca la Amexim 6682803,2203451 (suna la ambele numere) sau www.amexim.ro ...dar suna si la telefon. Nu se mai fabrica jantele astea de 2-3 ani sad.gif
cstavaru
Mersi pentru pont ! smile.gif
cstavaru
Mai aveau doar una in stoc, si 'cica nu mai aduc ca nu se mai fabrica...maryus70, mai stii un alt loc unde pot gasi asa ceva ? sad.gif
maryus70
sad.gif alt loc nu mai stiu...imi pare rau!
Bytzu
vezi ca situ asta e cam busit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.