Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] Honda Accord Commercial
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
Forum Bot
adip: ... japonezi<br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uyN9y0BEMqc"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/uyN9y0BEMqc" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
St
Foarte frumos smile.gif
sebybv
Scria undeva ca au tras vreo 600 de duble pana sa iasa fara greseala.
Filmarea e facuta continuu si abia dupa N+1 incercari le-a iesit.
Toate piesele sunt de pe o masina stock demontata special pt reclama. Nici un efect special. Admirabil, atat efortul cat si ideea. Se poate vinde un produs si fara referire la sex... wink.gif
ovidiusoft
Basme, nu e real. Rotile si toba de esapament se misca intr-un fel care nu prea are de-a face cu legile fizicii.
R19/16v
mda...rotile alea n-au auzit de gravitatie smile.gif
ady85btz
superb...jos palaria.o marca care se respecta rolleyes.gif
brunner
QUOTE(ovidiusoft @ 27 Jan 2007, 15:43)
Basme, nu e real. Rotile si toba de esapament se misca intr-un fel care nu prea are de-a face cu legile fizicii.
*


QUOTE(R19/16v @ 27 Jan 2007, 15:46)
mda...rotile alea n-au auzit de gravitatie smile.gif
*


Si ce ziceti voi ca s-ar intampla daca ar pune o greutate in partea de sus a rotii si apoi i-ar da drumul?
sebybv
Exact asta spune si un comentator din pagina cu clipul de pe YouTUBE. Eu tind sa ii cred...ma rog, rezultatul final e deosebit....
Giurisici Fabian
am vazut si eu la un post de televiziune cat s-au chinuit astia pana au facut reclama.aratau dublele trase, cum rotitele treceau una pe langa alta fara sa se loveasca si mai multe esecuri.dar pana la urma le-a iesit.
Kunt
E super reclama, mi se pare ca e un pic mai veche, parca am mai vazut-o la tv mai demult.

adip
Si eu zic ca e facatura, dar mi-au placut ideea si inventivitatea scenaristului smile.gif
pastrama
Facatura nefacatura, e misto reclama. Putin prea lunga da e misto. icon_mrgreen.gif
A l e x
Si mie rotile mi se par ca urca cam fals, dar prea putin conteaza. Reclama e geniala, am vazut-o mai demult la Marca Inregisrata dar uitasem ca era la Accord. E intr-adevar prea lunga dar e bestiala...

<dan>
foarte frumoasa reclama!
sobolan
ingenioasa tare reclama.....nota 10 !!!
C a t a l i n
Cool rolleyes.gif
Bogdan_F
nu e facatura. reclama asta a luat premii peste premii la festivalurile din publicitate, a aparut la zeci de emisiuni de advertising, daca era facatura se auzea.

ssilviu
Eu nu inteleg de ce s-au chinuit sa o faca pe bune. O faceau din colaje diferite lipite pe calculator si rezutatul era identic. Scrie cumva in reclama ca e reala 100%. Afla publicul chestia asta? Poate doar unii care pierd vremea pe forumuri sa o comenteze. Asa ca mi se pare o pierdere de bani si de timp pentru ei sa o faca pe bune.
j.d
Si cel mai probabil ca nu e. Rotile alea intr-adevar ignora putin gravitatia...Insa geniala, este! smile.gif
A l e x
CGI-ul, ssilviu, e mai scump decat sa o faci pe bune... 100% reala nu cred ca este, dar probabil e in mare parte pe bune si cu mici retusuri pe computer.

Oricum, rotile alea urca prea ciudat.
cosmin_2300
Rotile mi se par mai reale decat toba de esapament ... care e chiar ciudata huh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.