Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Morar si Buzdugan, Radio 21
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
radian
Azi de dimineata simpaticii prezentatori de la Radio 21 au luat in "dezbatere" cel putin doua subiecte aparute de curand pe www.daciaclub.ro:

- poza cu loganul cu "am 14 puncte nu ma stresati" subiect pus la Bancuri de userul Smiley (postul nr. 2613), si

- Chestionarul 69, pentru exanmen..., postat de Al la Bancuri (postul nr. 2606)
ydaniel
pai cauta si ei:) de unde pot;))
vijelie
Se inspira si ei de unde pot, ca doar nu traiesc pe alta planeta. smile.gif
argon
Poza am primit-o luni pe mail, si chetionarul saptamana trecuta circula pe la mine prin firma, cand nu erau aparute pe Daciaclub, nici una nici alta.
AIX
Deci se inspira de la argon!
ydaniel
smile.gif) sefu de trib:)
vis-a-vis
La cum umbla informatia pe net, se pierde in negura sursa originala... naspa e ca unii si-o atribuie pe nedrept biggrin.gif
Uncle-Sam
papagali smile.gif)
autom
QUOTE(vijelie @ 8 Feb 2007, 08:56)
Se inspira si ei de unde pot, ca doar nu traiesc pe alta planeta. smile.gif
*




QUOTE(AIX @ 8 Feb 2007, 09:07)
Deci se inspira de la argon!
*



Deci se inspira de la CEI MAI BUNI........nu e normal? Daca au facut asta trebuie sa fim mandrii......

Ideal ar fi fost si ca cei de la guvern sa arunce un ochi pe aici........iau pulsul strazii si nici nu cheltuie un purcoi de bani ca sa afle ceva ce e evident.......

Va salut cu spor...

Autom
ydaniel
:)aici sunt multe"surse" de inspiratie:))
Alydor
Hai sa nu deschidem iar discutia cu drepturile de autor ca iar ma turez ca mobra-n deal 022.gif 251.gif post-336-1110552439.gif ... Stiti povestea cu avatarele... asa ca nu mai zic nimic...

Suma respectelor, Alydor
ydaniel
radmasa.gif
tare faza:ca mobra-n deal:) pai se fura ce e mai bun smile.gif
nu stiai? wink.gif
Alydor
Ba stiam. Bine ca ne desparte internetu' ca daca il intalneam pe ala care mi-a sutit avatarul il intrebam daca ii este cald cu dintii-n gura...

Suma respectelor, Alydor
tribunul
Si dace ii era, il dezbracai?
Alydor
DA! De dantura...


Suma respectelor, Alydor.
ydaniel
il descalta:)))
cosmin_2300
QUOTE(Alydor @ 8 Feb 2007, 10:57)
DA! De dantura...
*


Ce violent este domnul Alydor azi laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
tribunul
De cand faza cu copy-paste, s-a apucat de integrame.
Acum la cine-l supara...pac ii face o integrama in gura.
Smiley
QUOTE(radian @ 8 Feb 2007, 09:54)
Azi de dimineata simpaticii prezentatori de la Radio 21 au luat in "dezbatere" cel putin doua subiecte aparute de curand pe www.daciaclub.ro:

- poza cu loganul cu "am 14 puncte nu ma stresati"  subiect pus la Bancuri de userul Smiley (postul nr. 2613), si

- Chestionarul 69, pentru exanmen..., postat de Al la Bancuri (postul nr. 2606)
*




au pomenit si nick-ul meu pe acolo? daca da, o sa trebuiasca sa-mi editez postul, saa specific si eu de la cine am primit poza smile.gif
Alydor
Care copy /paste gogule? ca eu am o tinere scurta de minte... Prind greu si uit repede....

Suma respectelor, Alydor
St
Esti ca pestii aurii, ai memoria de 3 secunde.
Alydor
Se mai intampla maica... Deh batranetile...

Suma respectelor, Alydor.
tribunul
QUOTE(Alydor @ 8 Feb 2007, 10:29)
Care copy /paste gogule? ca eu am o tinere scurta de minte... Prind greu si uit repede....

Suma respectelor, Alydor
*



Ma refeream la asta: "...Bine ca ne desparte internetu' ca daca il intalneam pe ala care mi-a sutit avatarul il..."

Sutit = copy-paste
BlaueCorsa
QUOTE(radian @ 8 Feb 2007, 08:54)
- Chestionarul 69, pentru exanmen..., postat de Al la Bancuri (postul nr. 2606)
*



Heh... nu-i chiar asa...

QUOTE(BlaueCorsa @ 5 Feb 2007, 15:30)
Primit azi pe mail de la sursa noastra din Politia Rutiera, un exemplu de chestionar conform noului cod rutier.
*


ga!nusha
am vazut ca mai toate posturile de radio difuzeaza chestii primite pe messenger sau pe mail... se duce tara de rapa...
radian
@BlaueCorsa Mea culpa! rolleyes.gif
ydaniel
intrati si voi in direct:) si sa-i faCEm o farsa lui driverx:)acu ii ascult:)
fac misto de noi:dacie tunata in nu stiu ce garaj.... 251.gif 251.gif
o sti sa verifice uleiu:)
C@talin
lasa-i doamne ca e prosti,pai saracii nu mai au reting si ce sa faca si ei,poate poate mai suna unu, din mistourile lor ,sii mai injura putin. ca si asa nu-i suna nimeni,sau mai distreaza smecherii cu audi si alte bijuterii de masini


ce zici acolo de driverx e cumva dj si el acolo la radio 21??
Lucian BLK
Uneori sunt de-a dreptul penibili si distanta fata de vacanta mare se reduce vazand cu ochii! In ultimul timp prefer Guerilla.
AMW
e destul de veche poza...o stiu de vreo saptamana sau doua...
ga!nusha
si guerilla e la fel... probabil ca nu asculti seara ca sa iti dai seama
tribunul
Morar si Buzdugan sunt cam terminati, nu prea mai zic nimic interesant, traiesc din amintiri.
2dor
ga!nusha nu cumva tu esti cel de la Kiss FM? Ti-a facut-o Smarandescu.
tribunul
Ala parca are volvo.
ga!nusha
da are volvou...

@2dor as vrea io...(la partea financiara ma refer)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.