Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vanzare berlina
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
80kln
Salut,
Am o berlina din 2000, inmatriculata 2001, cam 80000km, ca s-a stricat primul ceas si l-am schimbat. De mers merge perfect, i-am schimbat corpul clapeta injector in 2005 - decembrie, suspensia pe fata in vara 2006, revizia numai ce i-am facut-o. Interior e ok, cd-mp3 si boxe Panasonic. Fara alarma / inchidere.
Probleme ar fi pe la exterior, ca am aripa din dreapta indreptata si necesita ceva vopsea, mai e usa de la sofer putin indoita de la o rafala de vant. Planetarele cam caraie in curbe stranse daca e incarcata. Si un mecanic zicea ca ma lasa arcurile pe spate, ca unu deja e cam rupt, si nici celalalt nu mai are mult.
Cineva mi-a zis ca-mi da 2000 euro pe ea. Ce parere aveti? In afara de problema de la planetare si arcuri spate, eu sunt foarte multumit de ea, o vand doar pt ca vreau sa-mi aduc ceva de afara. Ma gandesc ca pt 2-300 in plus, trebuie sa umblu sa remediez problemele astea, sa stau prin targ cu ea, etc...
Cam asta ar fi intrebarea ma, ce ati face in locul meu, ati vinde-o cu 2000?
Merci
maxiK
pai ... da si tu un search pe site-urile cu anunturi auto si ai sa vezi ce pret poti lua pe ea. tot acolo o poti pune si la vanzare.
Ov
da-o
alinakes
Daca o dai in 2000 sa dai de baut ! smile.gif
SiloS
Da-o pana nu se razgandeste respectivul !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.