Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DaciaClub Day
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
CriSTI68
Fratilor da aici se organizeaza vreodata DaciaClub Day ca la 4 tuning ? sa mere si noi la o bere si la niste liniute cu batranele noastre ? biggrin.gif
StefanT
Intai la bere si apoi la liniuta? Mai bine invers tongue.gif

P.S.: Asta nu cred ca este topic de imbunatatiri biggrin.gif
B-34-SGM
Intalnirile alea de care vorbesti tu, de pe 4tuning nu incurajeaza liniutele si demonstratiile cu masina.

Persoanele cu astfel de intentii nu sunt bine venite, si sunt excluse de viitoarele intalniri.
sobolan
pai ar fi ceva sa organizam si noi daciaclub day.......hai s-o facem.......
Ovidiu Comănescu
Dar unde?
AAlpine1
QUOTE(Adrianno @ 10 Feb 2007, 17:14)
Fratilor da aici se organizeaza vreodata DaciaClub Day ca la 4 tuning ? sa mere si noi la o bere si la niste liniute cu batranele noastre ?  biggrin.gif
*



moderatorii inca dorm.........

interesant cum percep unii niste show-uri.............
skija
el probabil spune de un SHOW complet: curse legale, mici, bere, concerte.... Ar fi ceva... alea fara curse (liniute) se numesc INTALNIRI DACIACLUB.. el vrea ceva mai complex probabil.. tongue.gif


Buna ideea de a face un SHOW COMPLET dar asta implica multa bataie de cap, alergatura si cheltuieli... dar... se poate...
CriSTI68
nu frate fara demonstratii ca la 4tuning, ca nu mai ma tine jafu ca e in service de vreo 2 zile si ink o mai bag :|, o berica cand e cald afara wink.gif
han_1.6 mpi
poate o berica VIRGULA cand e cald afara wub.gif
ga!nusha
poate bea berea pe wc... wink.gif
JDL
n-ar fi o idee rea
rotuning
ce nu-mi place la balciurile 4tuning e exact balciul! Multa agitatie, fitze, iar masinile alea au mai mult sound decat tuning. Ca sa nu mai vb de faptul ca e de fapt o expozitie de uite cati bani am bagat in masina, bani pe care nu-i poti pretinde de la majoritatea posesorilor de Dacia.
Dar, de facut, am putea face si noi ziua noastra, mai soft, tot cu tuning (de-al nostru, fara dvd-uri in tetiere si jante suflate cu aur), eventual cu niste concursuri si premii, cu putin targ de piese si accesorii, undeva..intr-o zi de vara, odata pe an....concerte numai daca stie cineva din club sa zdrancane la o chitara sau sa maltrateze o toba ca altfel nu-ti canta nimeni moca.
propun 24 Iunie. Daca de acord, dati de veste, ca sa ma apuc sa-mi fac solnitza
Cossty
Ar fi super!
rotuning
pai....o facem sau nu?
99AIM
Ar fi super de organizat pe undeva la munte,gen Moeciu, de 1 Mai.
valmont
QUOTE(Adrianno @ 14 Feb 2007, 17:40)
nu frate fara demonstratii ca la 4tuning, ca nu mai ma tine jafu ca e in service de vreo 2 zile si ink o mai bag :|, o berica cand e cald afara wink.gif
*


........intalnirile daciaclub, care sunt deja wink.gif

QUOTE(RamboX @ 18 Mar 2007, 07:27)
Ar fi super de organizat pe undeva la munte,gen Moeciu, de 1 Mai.
*


De 1 Mai merge fiecare cu prietenii.Mai bine la vara, la noi in Constanta wink.gif
rotuning
mda, in Constanta, ca sa te injure ardelenii....ca de la Cluj la CT faci o saptamana. Nu. Daca nu o facem in Bucuresti, atunci o facem intr-un loc care sa fie cat de cat aproape pentru toata lumea, adica undeva la munte in centrul tarii. Moeciu mi se pare o idee buna. As mai propune si Paltinis.
Daca mai are si altcineva propuneri cu privire la locul de desfasurare, sa le spuna. Pe urma, votam...
valmont
Si perioada in care sa fie? wink.gif
Ca loc sugerez Bran.
rotuning
Bun, s-a notat si Bran pe langa Buc, CT, Paltinis si Moeciu. Mai astept. Poate se trezesc si adminii sa zica ceva.....
Perioada? pai...vara? Eu am zis 24 Iunie. Propuneti si votam
valmont
Unii au sesiune in perioada aia wink.gif
CristiRzR
Ce-ar fi daca s-ar intampla vara in Constanta? tongue.gif
Ca toata lumea vine vara la mare! biggrin.gif
Asa...prin iulie...ca vb lui valmont...unii mai au si sesiuni...
pastrama
Oricum, la vara...vedem noi cum facem cu organizarea...cand sunteti mai multi la mare biggrin.gif o punem de-o intalnire babana! naughty.gif
valmont
O mega-intalnire cu masinile in cerc si noi pe prosoape la bronzat smile.gif)
rotuning
1. daca tu esti din CT si te duci vara acasa, asta nu inseamna ca toata lumea vine la mare. Si in orice caz, nu la marea romaneasca. Ex: unii se duc la BG, altii la Balaton...e mai ieftin...eu prefer sa ma duc la munte...dupa cum am spus, vom vota si facem cum decide majoritatea
2. scuze ca am uitat de sesiuni....e mult de-atunci... sad.gif
3. Constanta am mai auzit.....daca nu mai sunt alte propuneri.....votam?
valmont
Votam....am votat tongue.gif
CriSTI68
smile.gif eu propun la un gratar la munte, nu sa ne intalnim sa ne uitam ca viteii la masini si fite cu muzica la maxim ca taranu de rand, sa ne distram si sa lasam masinile sa se racoreasca de la drum smile.gif
ilikecheese
Ce se mai aude? se face sau nu se face? La munte daca e biggrin.gif
tatuci
cand s-a produs prima dacie berlina ?

scuze pt colegii cu logan dar ziua in car eau facut logan-ul ar trebui sa fie zi de doliu tongue.gif
CriSTI68
QUOTE(tatuci @ 13 Jul 2007, 15:58)
cand s-a produs prima dacie berlina ?

scuze pt colegii cu logan dar ziua in car eau facut logan-ul ar trebui sa fie zi de doliu tongue.gif
*



AMIN ! popa.gif
ggd_87
Stai ma sa ma ridic de jos, sa-mi dau doua palme si o galeata de apa sa imi revin din ras.Ce glume de fierar-betonist ai in tine ma! poate nu erai atent la aceea zi,dar iti aduc aminte ca o dacie berlina sa facut praf atunci la lansare LOGAN.
si ca sa fiu on topic, e buna ideea cu daciaclub day, gen cum e vw fest, bimmer fast, etc.
TBonu
Se mai intampla ceva sau ati uitat??
ahyle_blue_eyes
Parerea mea e ca ar trebui fixata o data si in ziua respectiva sa se organizeze o intalnire generala(la munte sau in alt loc) iar cei care nu pot ajunge in acel loc din diferite motive(servici ,facultate,sau probleme de ordin financiar)sa se organizeze intalniri intre membrii unei comunitati(Iasi,Bacau ,Timisoara,etc) unde de altfel sunt destui membrii.De exemplu daca s-ar organiza in iasi ar putea veni membri din jud BC,VS,NT,BT......sau invers.DAACA nu atunci sigur o sa fie o intalnire dintre forum-isitii dintr-un anumit judet.Consider ca asa o sa aiba toti posibilitatea sa participe cumva la daciaclub day fest!
TBonu
Da dar asta cred ca trebuie organizat de cineva mai sus pus nu de utilizatorii forumului. Si nu cred ca se baga nimeni de la dacia sa organizeze asa ceva.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.