Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: caut o masca fata...
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
mikkai
[attachmentid=46689]Salut!am facut topic la bursa si nu am primit nici un raspuns.Poate stiti voi de unde pot sa cumpar masca cu ochelari de r12 ca cele din poza (negre) si o bara
ydaniel
cel mai usor din turcia;)
BH 59 FIF
Am gasit mai demult pe internet asa ceva. Din pacate nu mai tin minte site-ul. Era un site cu accesorii auto oricum. Masca era noua, costa 40 RON si era identica cu cea din poza. Daca gasesc site-ul, te anunt.
mikkai
am inteles ca pe gri se gasesc si in vitan dar ma intereseaza pe negru in special.Poate gasesti ... mersi oricum
kta
QUOTE
dar ma intereseaza pe negru in special.


Pai exista vopsea (aia din avatarul meu tot gri era si a fost vopsita).
mikkai
Poti sa pui niste poze sa vad cum arata ?
kta
Am spus, e cea din avatarul meu (mai sunt poze in galerie).
mikkai
arata foarte bine iar masina nu mai zic.Multumesc pentru ajutor
ydaniel
ce a muncit florin la kga aplauze.gif
BH 59 FIF
Costa 40 RON si o poti vopsi cu negru.
cannavaro
Unde se mai poate gasi asa ceva?
1300
prin iasi se poate gasi asa ceva ? ca am fost pe la majoritatea magazinelor cu piese dacia si nu sunt.
floryyn
QUOTE(1300 @ 26 Nov 2007, 17:39)
prin iasi se poate gasi asa ceva ? ca am fost pe la majoritatea magazinelor cu piese dacia si nu sunt.
*



Pai avea Daddy de vanzare, vezi aici:http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...dpost&p=1137742
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.