Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tulceni pe forum
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
guliver
Se organizeaza intalniri DC in Tulcea? Saptamana viitoare sunt la Tulcea pentru cateva zile si mi-ar placea sa organizam o intalnire. E cineva interesat?
St
Avem cel putin un membru din Tulcea wink.gif
Insa nu stiu cat timp are de venit la intalnire.
pastrama
In Ct daca vii...
mirceateodorescu683
Io sunt din Tulcea!!!! 124.gif
guliver
QUOTE(pastrama_stelistu @ 31 Mar 2007, 00:03)
In Ct daca vii...
*


Poate la vara.
mirceateodorescu683
Mda, puțini amatori. Tulceni, vreau să zic... intrebare.gif
guliver
Pai cred ca esti singurul. Ideea e ca si eu sunt tulcean de origine, dar acum bucurestean cu acte in regula...
St
QUOTE(mirceateodorescu683 @ 31 Mar 2007, 06:30)
Io sunt din Tulcea!!!!  124.gif
*




Uite-l ca a si aparut smile.gif

Dar rari mai sunt tulcenii pe forum smile.gif


Mircea, esti pretios!!
Nec
St: mai bine stateai in banca ta poate ai fost nascut in Tulcea dar din cate vad eu tu esti din Targoviste ,mai inainte poastai pe topicu din Targoviste cand se fac intalniri dacia club acum ce faci te-ai mutat in Tulcea? post-336-1110552475.gif
puiu82
Daca doriti sa participati......stiu ca e distanta cam mare,dar cine stie?

http://www.daciaclub.ro/Intalnirea-nationala-t149337.html
Bafta!
DooMFeaR
Tulcea here... Conduc o supernova rosie... pot veni la o intalnire!!!!
Bogyciu
Ma trec si eu in lista!
Gyno86
Salut toata lumea buna smile.gif

Suntem asa multi tulceni tineri cu dacii ??
DannyY
Eh... unii nu mai sunt tineri, nu au Dacie si nici nu mai stau in Tulcea de multi ani...
Na' ca m-am deconspirat! biggrin.gif
BeciAcustic
DaciaClub Constanta impreuna cu Star Service Tulcea organizeaza lansarea DUSTER-ului. Pentru cei care vor sa vina sunte-ti invitati in numar cat mai mare.
Iata anuntul postat de mine pe topicul constantean:
Pentru detalii PM sau pe topicul de intalniri: http://www.daciaclub.ro/PROPUN-INTALNIRE-I...ml#entry2346857

QUOTE(BeciAcustic @ 23 Mar 2010, 22:37)
ANUNT IMPORTANT

Astazi am fost la Tulcea si am discutat cu reprezentantii service-ului din Tulcea Star Service , Dealer Dacia-Renault.
Au placerea de a ne invita pe data 17.04.2010 orele 10:00 , la lansarea noului model DUSTER.
Va avea loc o operatiune ``Porti Deschise`` , suntem invitati toti iubitorii marcii dacia si membrii ai clubului Logan , Dacia si Reno .
Evenimentul consta in urmatoarele:
-Test drive cu DUSTER in offroad pe un teren amenajat langa service.
-Concert JAZZ si diverse formatii, trupa de dans etc.
-Tombola cu premii substantiale, cadouri si produse promotionale.
-Bufet Complet din partea casei GRATUIT oferit pe baza unei legitimatii de Acces la eveniment(pentru a inlatura unele probleme cu aparute data trecuta cu lista pentru mancare)
-Multe altele surprize oferite de organizatori.

Inca un lucru FOARTE important: vom sta la o dezbatere cu inginerii de la service , de la mecanica, electrica, caroserie, cei de la departamentul de vanzari, le vom pune intrebari si vom discuta despre probleme tehnice , piese , modificari , vor fi la dispozitia noastra, si eventuale reduceri atractive. 
Totul va fi mediatizat (partener media KissFm , Adevarul , Jurnalul si nu numai) si se va pune accentul pe promovarea celor 3 cluburi.
Vreau sa va ganditi bine sa dati un raspuns pana pe data de 5.04.2010 deoarece se va face o lista cu cei care vin pentru a beneficia de premiile din partea organizatorilor.
Cu cat mai multa lume  cu atat mai bine: Parinti,neveste, copii etc.
Cu cat mai multe masini cu atat mai bine.
Premiile se dau per masina , deci prezenta cu masina este obligatorie.
De asemenea este necesara prezenta pe durata intregului eveniment si inscrierea din timp pe liste.
Va asigur ca nu ve-ti regreta.
Fiecare club judetean va avea zona rezervata de parcare si isi vor putea expune masiniile daca doresc.
La fel ca data trecuta vom face un banner asemanator care va fi afisat la intrarea in service.
Mai multe detalii sau lucruri pe care le-am omis se vor discuta pe parcurs.

Foarte important: - Veniti cu portbagajele GOALE, nu ca data trecuta.
                          - Lasati ceva aer in rezervor......

Lista se face pe cluburi iar aproape de eveniment le vom impreuna pentru o lista completa.

*


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.