Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: jenti aliaj SH unde gasesc in bucuresti?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Imbunatatiri - Dacia Clasic
renzo
vreau sa-mi iau si eu jenti aliaj SH pt. dacia mea 1310 ( ca noi nu se merita , eu nu dau atatia bani pe ele )
daca stie careva unde gasesc , am cautat si nam gasit in targuri, sau poate aveti voi
Ford_V6
daca vrei CMS uri d'alea cu 3 prezoane mai bine renunti . . .in primu rand cam greu sa gasesti SH si in al doilea rand sunt mult mai poraste ca alea de tabla . . .sunt mai grele si se sparg super usor . . .deci nu le vad rostul . .

ceva de calitate in 3 prezoane costa cu tot cu gume cam cat dacia ta.
mirceas
CMS am vazut eu in Carrefour la 180 ron/buc. in 3 prezoane. eu zic ca pretul e ok.
Ford_V6
mai frate voi sunteti masochisti ? de ce sa puneti pe masina niste jante proaste, grele, scumpe si urate ???? mai dati si bani pe ele ????

vreti jante . . . treceti la 4 prezoane si dati 200 de euro pe niste BBS uri pe 15 adevarate de la mama lor . . . sa vedeti atunci cum arata si cum merge . . .
SiloS
Iti place sa dai explicatii ... laugh.gif
papamuntz991
cms...vindea unu pe bursa...cu 6 mil(toate)...dar daca ford zice ca sunt proaste el stie mai bine...
si in 3 ...sunt alea frantuzesti cu care alergau batranii pe coasta(gotti)...fffffff scumpe...deci cel mai frumos la 4 prezoane...ca sa ai jante ca lumea...
FLP
sunt dragute alea de prin metro.. dar ziceti ca sunt mai grele decat alea normale de tabla ? ca nu se merita ?
Ford_V6
chestia ca sunt dragute e subiectiva . . . mie unu nu-mi plac . . .ideea e ca sunt mai proaste din toate punctele de vedere ca alea de tabla . . .sunt niste turcisme ordinare . . . eu cred ca cu 6-7 milioane cat dai pe ele sh poti face altele la masina sa mearga mai bine . . .
papamuntz991
ehe si cate nu se pot face cu atatia bani...daca merge binisor...o faci sa mearga brici:D
renzo
sincer sa fiu mie nu-mi plac alea din tabla , trebuie sa le pun mereu capace ,CMS mi-as lua SH pana in 400ron 4 buc daca as gasi ,ca mai mult nas da pe ele
CriSTI68
cumpara-ti CMS da eu iti recomand sai iei 6 nu 4
ydaniel
QUOTE(Ford_V6 @ 8 Apr 2007, 21:15)
ordinare . . . eu cred ca cu 6-7 milioane cat dai pe ele sh poti face altele la masina sa mearga mai bine . . .
*


blush.gif wink.gif
argon

Cel mai bine se "aranjeaza" astea de tabla, centru negru, si pe margine o buza de aia nichelata, arata mult mai bine decat CMS-urile...ma rog..dupa gusturi...eu ma multumesc si cu capace decente, prinse cu niste soricei sa nu zboare, Dacia nu e masina de show.
papamuntz991
off topic...ydaniel al 4-lea topic...biggrin.gifD sti tu...

@argon> sau dastea de tabla canada albe:DD
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.