Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: INTILNIRE SUPERNOVA IN BUCURESTI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Black[Angel]
Propun sa ne intalnim noi posesorii de SupeRNova pt a face un schimb de experienta.
Nu vreau sa fiu acuzat de rasism dar am propus asta pt a fi mai la obiect.
Eu particip mereu la intilnirile din Carol, vinerea la ora 22:00 dar nu prea mai vin decit 2-3 cu Solenze, Loganuri si cei cu Daciile berline.
mihai0070
Las bre ca vin si eu cu Nova mea ... am vrut sa vin vineri dar nu am reusit ... sper sa vin vineri ca am masina in service pentru ambreaj ... in seara asta aflu daca maine o iau sau nu biggrin.gif

si un numar asa orientativ cam cati posesori de dacie vin vinerea pe la farfurie ....
Mr.M
as veni si eu in seara asta
smile.gif
brandy_tdi
VInerea trecuta am fost si eu la carol, dar nici o sn, daca e sa vina supernovistii sigur eu ma bag
puiu82
E greu cand nu cunosti pe nimeni.
Am fost si eu vreo 2 vineri si am stat ca prostul.
Erau cativa baieti cu solenze si cam atat.
Zippy
Pai de ce nu te-ai bagat in vorba? Nici eu nu cunosteam pe nimeni cand m-am dus prima data. Lumea care vine la intalniri e in general de treaba, trebuie doar sa fii "lipicios" sa te bagi intre ei tongue.gif
Kruger
Si eu am fost prima oara vinerea trecuta. Am tot aburit-o pe acolo...si m-am bagat in seama pana la urma cu solnitzarii....oameni de treaba smile.gif)) ca ceilalti nu m-au vrut
semit
Intalnirile, desi neoficiale, trebuie sa fie comune... asa e frumos wink.gif
BoomPunk
Da` ce bre,noi astia cu solnițe suntem ciumați/ciudați? ph34r.gif
In Carol e destul de multa zgâlțâiala de gard,exista si multi care vin cu plăcere,sa cunoască oamenii din spatele volanului mașinii,abia apoi sa discute despre conservele conduse.Mai sunt si alții care cred ca o toba ``sport`` de inox de vitan e totul,mai sunt si cei care sunt fericiții posesori ai unui motor reno 5``Alpina`` la mana a 27-a...Fiecare cu fițele lui,dar in principiu cu toții sunt de treaba.Mai nasol ptr. alții e când mă nimeresc eu într-o zi proasta...atunci nu e cazul sa fiți acolo.... cool.gif
Glumeam.
In principiu,cum a scris si Zippy,trebuie sa ``te bagi in seama``.Altfel nu cred ca va veni comitetul de întâmpinare sa te servească cu shwarma si pecsi.
Trebuie sa recunosc spre rușinea mea ca ultimele 2 vineri am apărut prea târziu.N-am mai găsit pe nimeni pe-acolo... blush.gif
Zippy
QUOTE(BoomPunk @ 10 Jul 2007, 21:10)
Trebuie sa recunosc spre rușinea mea ca ultimele 2 vineri am apărut prea târziu.N-am mai găsit pe nimeni pe-acolo... blush.gif
*



N-au avut nici un farmec astea 2 vineri fara tine, toti intrebau: unde e BoomPunk, unde e BoomPunk? biggrin.gif Ultima vineri am fost eu, Kruger, Semit si Dantes..
Vinerea asta o sa lipsesc si eu, plec la turci, va aduc o narghilea, ceva? smile.gif

Concediu/vacanta placut(a) tuturor!
BoomPunk
Ai grija daca pleci la turci,nu cumva sa te apleci fara sa te asiguri in prealabil,nu vorbi ceva despre:alifii,unsori,vasilina,ulei....
Acum serios vorbind,eu am sa mai vin pe la intalniri cand am sa am masina din nou.
Adica...peste vreo 4-6 saptamani.
Pana atunci va urez succes si sa ne revedem cu bine!
brandy_tdi
Vinerea asta adica pe 27.07 veniti fratilor? O sa avem parte si de vreo supernova ceva?
Kruger
Eu am sa trec, poate apar si fetze mai prietenoase.
brandy_tdi
la 22:00 sunt in locu` casual unde ma parchez eu de regula ne vedem acolo
Kruger
Oke doke, spunea si papamundutz ( blink.gif sper ca n-am gresit nickul) ca vine.
tatuci
ma bag si eu in seama in seara asta smile.gif

sper sa nu mai fie vreun meci tongue.gif
Kruger
Tu nu ai venit si vinerea trecuta ? In pantaloni negri de costum ? dry.gif Parca
brandy_tdi
Huh? Cine e papamundutz ??

E bine oricum ca mai avem ceva fete noi.cand esti nou tre sa dai un pahar cu bere si unu` cu benzina:D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.