Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Despre alarma MAAT 7500
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > Car Security - Alarme Auto
laufery6
Buna ziua,
Vreau sa-mi cumpar o alarma MAAT 7500. Alarma vreau sa o montez pe un Fiat Albea (Nice), deci modelul nou. Inchiderea centralizata o am pe cheie acum. Geamurile fata sunt electrice.
Doresc sa stiu daca imi pun aceasta alarma automat atunci cand armez alarma mi se ridica geamurile fata daca sunt lasate? Sau trebuie sa cumpar separat si acel modul?
Giurisici Fabian
pentru inchidere geamuri la armare trebuie sa mai montezi un modul de ridicare/coborare geamuri
per ansamblu eu sunt multumit de alarma functioneaza f. bine nu am de ce sa ma plang
daca mai sunt si alti posesori sa mai zica pareri ar fi bine
sonykel
azi am fost la o firma care monteaza alarme si mi-au explicat ei diverse... dar eu vin cu o intrebare module ptr ridicare geamuri exista si fabricate de MATT??? ptr ca eu pe net nu gasesc asa ceva...
alarma asta 7500 are functie sa dea semnal audio si in avari ptr mars-arrier???
parpanel
Incearca aici:
http://static.scribd.com/docs/vdxdr5u5dvth...TIAL_VIEW=width
raqzvan
La modulele de actionare a geamurilor electrice nu sunt probleme de compatibilitate ca in cazul senzorilor. Poti sa cumperi module universale.

Partea cu semnalul audio pentru mers inapoi nu cunosc (si mi-e lene sa caut in manual). Pe mine nu m-a interesat pentru ca mi se pare jenanta chestia. Inteleg daca ai avea un camion sa se dea lumea din calea ta, dar asa ...
sonykel
chiar am un mini camion ptr ca atunci cand o incarc cu marfa nu prea mai vezi nimic pe geamurile laterae pe oglinda retrovizoare din spate si daia mi-as fi dorit aceasta functie
parpanel mersi de link ma uit acum
bububim
QUOTE(sonykel @ 8 Nov 2007, 18:45)
azi am fost la o firma care monteaza alarme si mi-au explicat ei diverse... dar eu vin cu o intrebare module ptr ridicare geamuri exista si fabricate de MATT??? ptr ca eu pe net nu gasesc asa ceva...
alarma asta 7500 are functie sa dea semnal audio si in avari ptr mars-arrier???
*




daca masina are functia confort nu iti mai trebuie modul pentru ridicare geamuri
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.