Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marianno88
Cumpar CD-Playerul de pe Logan sau dau la schimb pe unul, Radiocasetofon Logan nou nout neatins cu cartile si codul lui + o diferenta din partea mea

Tel : 0723.148.620
ionutdrg
ma intereseaza pe mine radiocasetofonul
cat vrei pe el?
marianno88
Am primit si PM-uri de la alti interesati dar nu il dau pana nu gasesc cd-u...oricum in jur de 100RON
marianno88
Prefer sa am si display biggrin.gif
marianno88
UP! pentru orice cd-player nu neaaparat de logan
wrcristi
salut
ceea ce-ti trebuie tie am eu
tel 0745 092 522 pitesti
marianno88
Pai da-mi detalii...pune o poza zi un pret etc :|
wrcristi
pret 160 RON +cod,marfa noua
daca ai drum spre pitesti suna si ne intalnim
ai si mufele de conectare? oricum este mai bun(adica mai fiabil) decat ce se monteaza acum pe logan adica cele cu fata detasabila si mp3,alea sunt stifturi pentru ca pretul de achizitionare este foarte mic deci......
marianno88
Tu ai modelul asta de cd-player ? Daca da e modelul tuner list (scrie in coltul din dreapta sus) care a fost pe solenza, sau cel normal care a fost pe logan? Ambele sunt aproape identice...Cat a fost folosit? are urme de uzura? arata ca nou cum e ? ai drum prin Bucuresti ?

Mufele le am deoarece eu am pe masina acum radiocasetofonul din poza din primul post
wrcristi
imi pare rau dar deocamdata nu am drum spre bucuresti;eu iti dau asa cumm ti-am spus ceva bun daca intelegi-sunt din pitesti
daca iti plac cursele auto sambata e raliu la c-lung ,daca vii ne intalnim sau vineri este super speciala la pitesti
marianno88
Imi plac dar nu am bani de benzina deocamdata sad.gif macar primesti un radiocas tot de logan folosit 1 luna ? E cel din poza de la primul post...

Edit : Da-mi id-ul tau de mess sa vorbim acolo
alexb
am vazut eu unul de vanzare in piata a z pe net daca te mai intereseaza
marianno88
as vrea sa-l iau dupa daciaclub smile.gif e mai de incredere tongue.gif Am vb cu ilusion...
nicu022003
cat vrei pe cass as fi interesat.
marianno88
UP! Si haideti baieti ca dau radiocasetofonul...care ofera mai mult ala il ia smile.gif Pret 110RON 2 saptamani folosit...
Corbu'
Mai esti interesat de CD Player sau ai rezolvat ?
marianno88
Da mai sunt interesat...Pret ?
Corbu'
180 RON cu codul de pe factura masinii. Masina mai este in garantie, banuiesc ca se aplica si playerului.
marianno88
acum observ ca esti din Brasov...cam dificil :-S Si oricum si pretul mi se pare cam mare :|
Corbu'
Acum un an abia am gasit unul pentru vechea Solenza si l-am luat cu 2 mil. Pentru fiabilitate si receptie radio pretul nu e deloc mare, cu mai putin oricum nu il dau; sa zicem ca suport eu taxele postale.
marianno88
Atunci imi pare rau...mai caut...
marianno88
Se poate inchide...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.