Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia sport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
al11na
vand dacia sport din1992,piese originale ,usor modificata,pret 15 mil negociabil.telefon0724489827
CriSTI68
motorul cum este ? ITP ? Inmatriculata ? la tabla cum sta ?
al11na
motorul este original si in stare perfecta de functionare.nu are itp.este inmatriculata iar tabla este buna
CriSTI68
si daca ii trantesc o vopsea, refac interiorul putine reglaje la motor ia itp-ul usor ? sau bag o caruta de bani in ea ? smile.gif , si app daca vrei variante auto
al11na
masina a venit din turcia acum un an pe rotile ei nu e daramata pleci cu ea pe rotile ei.nu trebuie sa bagi o gramada de bani in ea
Supapa_jR
nu finzi farurile separat?
al11na
vezi ca ai pm supapa
4abc
Iti ofer 10 miloane pe ea..dar cum o duc acasa?In ce stare e ce ma fac daca ma opreste politia?
Multumesc de intelegere!
al11na
de unde esti?
Supapa_jR
daca ii oferi 10 ce iti mai pare rau dupa 1 mil platforma??
al11na
masina e in buna stare de functionare deci pleci cu ea pe rotile masini
tymyg
[attachmentid=58973][attachmentid=58974][attachmentid=58975][attachmentid=58976]
[attachmentid=58977]Sal.te intereseaza un schimb?
iti dau un laptop PACKARD BELL EASYNOTE E3
512 ddr,dvdrw,card reader,40gb hdd etc
tymyg
sal,vineri sau simbata am drum la bucuresti daca se poate sa ne gasim sa vad si eu masina si poate ne intelegem smile.gif te sum diseara si vb ok?
al11na
salut sambata dak este sa vi k vineri eu sunt plecat la munk
suna-ma pe nr 0724489827 si vom discuta mai bine
al11na
pentru cei intresati las pretul pana la 8 milioane nediscutabil
tymyg
cind am spus ca vin sa o cumpar ai spus ca ai dato... sad.gif

0748264731 suna-ma si stabilim exact ce si cum (dar sa fie sigur sa nu vin de la galati degeaba)
al11na
nu am dat-o te sun maine sa vorbim
Bodanel1982
Sunt interesat de masina si as vrea sa o cumpar dar spune-mi te rog ce acte ai la ea si daca esti propietar. Certificatul fiscal de la administratia financiara il poti obtine usor? In ce zona se poate vedea masina? Alte poze mai ai? Probleme tehnice? Tabla in special lonjeroanele, podeaua si pragurile in ce stare se afla. Multumesc
al11na
masina este in sectorul 4 berceni.nr meu de tel este 0724489827 dak doresti sa o vezi vino marti.suna-ma pe acest nr de tel

7 Oct 2007, 22:09:
up
al11na
dau masina ieftin pentru cei interesati.nr meu este 0724489827
neajiji
Ma intereseaza masina si vreau sa stiu daca ai CARTE DE IDENTITATE, TALON si Asigurare la ea. Sigur e masina din 1992?
DB77AAA
masina functioneaza?
motorul cum e?
circula pe rotile ei?
daca circula pe rotile ei da-mi un mail la angiolteanu@yahoo.com
JDL
mai e valabila masina?
la pret... care e ultimul pret?
si eu stau prin berceni... as veni sa o vad.
al11na
salut masina se da cu ultimul pret 7 milioane dami un mesaj sau sunama la nr meu:0724489827 marian
al11na
up
al11na
up
pui de drac
allna,ti-am trimis pm...
al11na
salut masina nu este pe numele meu este pe numele unei doamne pe care o cunosc.cand esti dispus sa discutam dami un apel sau un mesaj pe nr 0788073321 si am sa te sun sa vb
mateimatei
Alooooo, gramatica limbii romane!!!!!!! "Dami" se scrie "da-mi.
Tabla este buna, sosita de un an din din Turcia, 2 culori, fara bara de protectie, rugina se vede.
Bafta la vanzare.
al11na
vrei sa cumperi sau sa critici

30 Nov 2007, 14:34:
ma adreasam lui pui de drac
tongue.gif nu pentru cei k tine

30 Nov 2007, 14:34:
ma adreasam lui pui de drac
tongue.gif nu pentru cei ca tine
al11na
masina s-a vandut se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.