Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce parere aveti de reclama pe pe forum ?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
ABN-Boy
Sunt curios ce efect are asupra membrilor aceasta reclama ...
Cati dintre voi ati fost atenti la ce se scrie in reclama...?




paulp
Naspa, am aplicat pe linkul ala si nu m-a cautat nimeni sad.gif
Efect 0
pastrama
Io nici n-am observat-o!
wolfin
eu am obs, dar am deja dvd, a si telefan mobil(NEC era la ABN)
paulp
Eu astept inca sa ma mai caute, ca chiar voiam sa fac un credit wink.gif
vis-a-vis
M-a lasat rece...
wolfin
wub.gif
Giurisici Fabian
BANCA= camatar cu acte in regula mad.gif
wolfin
nu sunt camatari, sunt chiar seriosi tongue.gif
Giurisici Fabian
eu am zis in general, valabil pentru toate bancile
SUPERCAR
eu o observ de fiecare data cand intru pe forum,si dau click de cateva ori/zi pe ea smile.gif
wolfin
da, dar fara ele nu iti poti lua casa, masina , purce, catel -din pacate sau din fericire noi inca mai fugim de credite, banci din n motive
Alydor
ABN boy si tu ti-ai facut cont pentru a face reclama? vad ca esti joined azi si ai cam zero posturi...


Suma respectelor, Alydor
dizzy
Tare mai e adblockul de la Mozilla
N-am mai vazut o reclama de la aia la Rompetrol
ahyle_blue_eyes
Mai bine o reclama ceva in legatura cu autoturisme!Ca vorba aia e forum pt posesorii auto
Alydor
pai poate vrei sa faci un credit sa iti iei masina....

Suma respectelor, Alydor
ahyle_blue_eyes
Acolo e reclama cu cred ipotecar!Nush exact ce inseamna dar cred ca se refera exlusiv la credite pt case si apartamente!!!
thunder
Care reclama ??? unde ... aaa ... aia de sus. Daca nu citeam topicul asta nici nu observam ca e o reclama acolo blink.gif
tatabobu
Eu vad un camp cu iarba si dupa aia dau in jos, la text. Chiar ma intrebam ce vrea sa fie. Acum am vazut radmasa.gif
hash
Nu se poate fara ? Ma deranjeaza ..
ABN-Boy
Pt. Alydor biggrin.gif e si "un pic "de reclama in sensul ca vreau sa ajut membrii forumului cum este Paulp ! ( un fel de ajuta-ma sa te ajut tongue.gif )

Si eram curios daca lumea se uita la asemenea reclame!
Zippy
cine e beneficiarul banilor oferiti in schimbul reclamelor de pe forum?
vis-a-vis
E retorica asta?
SUPERCAR
QUOTE(Zippy @ 10 May 2007, 22:38)
cine e beneficiarul banilor oferiti in schimbul reclamelor de pe forum?
*


cine crezi...baietii care se ocupa de forumul asta smile.gif
Zippy
Ok.si cine-s baietii astia? sunt printre noi, sunt dacioti? Poate vi se pare aiurea dar chiar nu m-a interesat aspectul asta pana acum.

L.E: acum observ ca au aparut reclame si intre posturi..aia de sus chiar nu ma deranja dar astea sunt enervante excl.gif
steph
Daca te enerveaza reclamele poate platesti tu hostingul si celelelte cheltuieli care tin un forum de mii de membri in picioare. wink.gif
Zippy
Sau poate imi pun Firefox cu adblock-ing wink.gif si nu mai fi asa acid, ca eu puneam o intrebare nevinovata si faceam o remarca simpla.
Ciumpalac
printre beneficiarii.. banilor..pt. cine inca nu a inteles.. suntem si noi..ca avem acest forum..isn't it ?
Zippy
Beneficiarii banilor sunt baietii care se ocupa de forum (tot ce inseamna el), si nu noi userii.Noi userii suntem cei care beneficiem de functiile forumului.Noi userii suntem cei care citim si scriem posturi, suntem cei care facem trafic.Traficul inseamna click pe banere, clickul pe banere inseamna bani.Reclamele dintre posturi sunt si ele bani. Fara useri nu exista forum, fara forum nu exista useri.

Eu am pus o intrebare simpla la care fiecare s-a grabit sa dea un raspuns "destept". Nu mai e nevoie, am aflat singur intre timp cine sunt baietii.

L.E.:Si se pare ca nu sunt singurul enervat de add-on-urile dintre posturi.

Si domnule Ciumpalac data viitoare cand mai dati repuatie cu minus, va rog frumos sa va semnati ca sa stiu, sa va dau cu plus, apreciez oamenii corecti.
ABN-Boy
Credeti ca este motivant acel premiu "un DVD Player Vortex " pentru cei care isi fac un card de credit la ABN AMRO ?
CriSTI68
stresanta ca o vezi peste tot pe internet
adip
ABN-Boy, tu esti blogger angajat de ABN cumva? Sau de vreo firma de publicitate care lucreaza pt. ABN? Nu v-a zis si voua sa fiti mai discreti cand postati?
ABN-Boy
smile.gif

NU cred ca se poate numi reclama la ceea ce fac !

Exista acea reclama pe site si ma gandeam ca sunt useri interesati si pot sa le ofer mai multe detalii despre produse si serviicii ABN AMRO .

Lucrez, de putin timp, la ABN AMRO pe partea de vanzari directe (nu am fost pus de nimeni sa postez aceste anunturi)

1 eram curios daca prinde acest gen de reclama ( am vazut ca nu...)
era frumos sa prinda... faceam si eu un ban cisntit tongue.gif
2 cei de pe formum sunt mai deschisi la orice fel de discutii ( din ce am vazut )

acum poate-mi iau si un warn
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.