Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Harta Romania
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
laufery6
Cine stie un soft cu toate drumurile Romaniei si arata cel mai mic drum dintre doua localitati? Am avut eu acum 3 ani, dar nu stiu cum se numeste. Stiu ca era facut de Sony. Aveti idee?
Sony
Nu l-am facut eu. smile.gif
Liviu
Softul se cheama "SonyMap route Europe" smile.gif .. Succes ! Tocmai a aparut versiunea 2005 !
laufery6
Multumesc mult de tot, asta cred ca era.
tarzy
si autorute este destul de acoperitor, ma refer la vers 2002 ptr ca am auzit ca ver 2003 se cam opreste la granita cu ungaria
bogdanescu
2003 si 2004 se opresc pe unde zici tu... 2002 merge si la noi
nick
Eu folosesc NetEdit si este foarte bun (mai ales pentru Bucuresti).
maddan
www.viamichelin.com



e gratis si e online. Si include Romania.

Bagi doar orasele intre care doresti sa faci masuratoarea, si tara (mamii) lor, si e ok.



Dupa care, pe harta care iti apare, poti selecta din stanga cel mai scurt/rapid/economic drum, precum si o serie de alti parametri.



Succes!
Radduu
si o harta cu bucurestiul , tot la fel de misto de unde fac si eu rost? :mrgreen:
Marty
QUOTE
si o harta cu bucurestiul , tot la fel de misto de unde fac si eu rost?  :mrgreen:


www.pmb.ro
Ake
Harta cu Bucurestiul am eu. Un exe . E cam slabut, harta aparea cam ca aia din pagini aurii, e bun insa sa gasesti repede strazile. Are fo 900K si merge mail . Problema e ca habar n-am daca e freeware - adica daca e legal sa o trimit mail. Oricum da-mi MP daca o vrei
maddan
Vezi 'Harta interactiva' de pe site-ul Primariei Capitalei (a dat linkul Marty - o gasesti in meniul de harti).



Tot acolo poti gasi si orice adresa in Bucuresti.
lm
Va recomand KIUT 4.1, harta electronica detaliata, trasee pentru automobilisti; consum, timp, distante, etc., cu rute din Romania, Ungaria si Slovacia

Se poate obtine free de la :

http://download.rol.ro/programe/1/1831.htm
Manuel
Incercati si www.rotur.ro
costi
http://www.hartionline.ro/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.