Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mare sau mica?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
gdm
Am pierdut furtunul ce duce de la galerie la carbrator. L-am cumparat si la magazin au 2 tipuri de diuza: mare sau mica. Cea mare are gaura din interior aprox dubla fata de cea mica. Voi de care aveti sau pe care o recomandati?
cristimm
Ce masina?
asarban
Mai omule...prima data cand am vazut subiectul mi-a venitr sa-ti raspund " peste medie sa nu ma laud"!

Pune bre subiectul complet sa priceapa lumea ce vrei de la noi!
viulian
Din ce an e masina ?



Eu nu stiam de duze mari sau mici, ci doar de furtune mari sau mici, si la alea mici (cel putin la mine asa e) duza e in galerie acolo, si nu merge deloc bine daca pun duza de la mine.
Marty
La unele le place mare, la altele nu le place de nici un fel, altele zice ca nu conteaza marimea ci ce anume stii sa faci cu ea.

Parerea mea!
asarban
Asa ti s-a spus "nu conteaza marimea ci ce stii sa faci cu ea?"':rad sub masa:'





Scuze..nu m-am putut abtine....!
Dyda
motor 1300 duza de Ф 1.5mm

motor 1400 duza de Ф 2mm
gdm
Multumesc Dyda.



Pt Marty & asarban : sunteti vulgari si deloc amuzanti
viulian
Scuze [gdm], si mie imi vine sa fiu vulgar!!! laugh.gif laugh.gif



Marty , rulez!



(nu o lua personal gdm, eu m-am amuzat de o afrimatie, si nu de tine!)
GeorgeB
the size of the boat doesn't matter, but it is the motion of the ocean that counts :rad sub masa: :lollol:



eu n-am primit replici din astea martinezule , dar astia in varsta stiu mai bine , de la ceva ani te mai lasa instalatia ?
asarban
Stii cum se raspunde aici Georgica?: Ultima oara nu te-ai plans!
GeorgeB
daca continui o dau in din alea cu bulina , si nu toti pe acilea au buletin . hai gata :twisted:
paul_damian
QUOTE
Pt Marty & asarban : sunteti vulgari si deloc amuzanti




gdm, vad ca tot nu ai inteles, asa ca trebuie sa iti desenez - norocul tau ca ai prins moderatorii in toane bune :mrgreen: : din subiect nu reiese nimic in legatura cu problema ta; din enunt nu pomenesti nimic de masina pentru care intrebi, iar din datele personale nu reiese nici atat. Cum ai fi vrut sa reactioneze bietii oameni?!?
asarban
Ete ma ca lumea pricepe ca nu suntem baieti rai...doar ca deh...azi..de ziua Sfantului Banica....
mewtwo
QUOTE
Mai omule...prima data cand am vazut subiectul mi-a venitr sa-ti raspund \" peste medie sa nu ma laud\"!

Pune bre subiectul complet sa priceapa lumea ce vrei de la noi!




BU HU HU HU HU ! Noroc ca's la munca ca era sa ma p*s pe mine de ras ! Lasati-o naibi de treaba ca astea cu poante sa le citim seara !



PS Parerea mea !
asarban
QUOTE
Pt Marty & asarban :  sunteti vulgari si deloc amuzanti


Parerea ta! Ete, io numai cand ma gandesc la Martinezu ma apuca rasul!

Da' si cand ma uit in oglinda ma apuca rasul!

Concluzia?
GeorgeB
sunteti de tot rasul :mrgreen:
mewtwo
Imi cer scuze, nu intotdeauna poti sa te abtii !!! Sper ca gdm nu s-a suparat !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.