Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Propun intalnire pentru DSN la pescarusi herastrau
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
brandy_tdi
Salut, pentru ca la parcul Carol vin doar cateva solenze si 2 Berline, propun sa stabilim si noi o intalnire a noastra la pescarusi - Herastrau vineri seara..cine doreste...sa posteze
puiu82
Ce inseamna 'la pescarusi'?
Pietoni,primiti? sad.gif
Kruger
Mah...io vin oriunde, numai lume sa fie. Primiti si un stramos berlina verde va rog.
Zippy
De ce aveti voi impresia ca o sa vina lumea acolo daca nu vine aici la Carol, unde e loc vechi, stiut de toti? Ultimile vineri..cam pustiu la Carol, pleaca lumea in concedii.

Si sincer nu vad rostul unor intalniri unimarca, gen doar Supernova. Intalnirile trebuie sa fie pentru toti daciotii, fie ca esti proprietar de Lastul sau de Logan Prestige.

Oricum, bafta!
BoomPunk
Daca vreti sa va simtiti ca dracu` n-am nimic impotriva.Pe-acolo vin fitosii cu masini puternice,toti tiuningaretii de prin tara asta.E locul unde se vad cu totii,indiferent de seara.Dar mai ales in serile de vineri,sambata si duminica.Nu ati avea unde sa va dati mai in lateral,peste tot sunt masini.Gasiti alt loc sau ramaneti fixati pe Carol.
Kruger
Sustin ce spune Boompunk. NIci la Carol nu e stralucit, sincer ma enerveaza ca tre sa-mi parchez batranica intre un Opel si un Audi....chit ca am venit la intalnire Daciaclub. Neoficiala cum e ea, dar as vrea sa fim intre noi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.