Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Plangere penala impotriva lui Dumnezeu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
ionut17
Giurisici Fabian
radmasa.gif
Am vazut aseara la stiri am ras cu lacrimi
ce tare,paratul nu s-a prezentat la proces si astia nu au stiut unde sa trimita citatia radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
si mai grav ca procesul e pe rol de 2 ani de zile
M i h a i
Stiri Made in Romania !! death.gif
A l e x
Mai bine facea plangere penala impotriva lui Donald Duck, ca si ala e tot personaj fictiv dar macar era mai amuzant wink.gif
ady85btz
mare ti-e gradina DOAMNE!!!
ce ..... si .... si....... offff
GabyT
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Asta este un dosar cu A.N. tongue.gif
Multi nebuni mai sunt, si suficiente televiziuni care sa-i mediatizeze...
Giurisici Fabian
nu avea cum ca el cica a facut contract cu Dumnezeu la botez si acesta din urma nu si-a respectat contractul laugh.gif laugh.gif
A l e x
Giurisici : Ma, acum, poti sa zici ca nu e asa ? Dumnezeu nu si-a respectat angajamentele, cineva tot trebuie sa-l puna la punct ca i s-a urcat la cap smile.gif
ovidiusoft
Personaj fictiv my ass. Miliarde de oameni din toata lumea o sa sustina sus si tare ca Dumneazeu exista, drept urmare cum adica fictiv. Iar faza cu adresa sa zicem ca ar merge, dar nu au epuizat toate modalitatile de contact. Sa nu uitam ca pentru a da de un "intimat" trebuie sa se adreseze familiei, prietenilor, cunoscutilor. Adica ar fi trebuit sa vorbeasca cu conducatorii bisericii. Chiar cred ca ar fi putut sa il dea direct in judecata pe Papa, ca reprezentant al lui Dumnezeu pe pamant.
cata87
radmasa.gif radmasa.gif o inebunt lupu radmasa.gif radmasa.gif
Madriann
Au fost necesare 4 audieri pentru a respinge cauza? blink.gif Timp pierdut pentru judecatori, procurori, functionari publici....trebuia sa-i faca trimitere la psihiatru imediat dupa depunerea plangerii. Ce idei le mai vin frate....exact ca in faza cu prostul si cu bolovanul - imediat s-au gasit destepti sa analizeze cum sa-l scoata din apa.
A l e x
"Personaj fictiv my ass. Miliarde de oameni din toata lumea o sa sustina sus si tare ca Dumneazeu exista, drept urmare cum adica fictiv."

Lasa ca si existenta lui Mos Craciun e sustinuta de milioane de copii....
stefanflorin77
a luato razna lumea..!!!
vladrehau
ma intreb cine e mai nebun ? detinutul....sau restul lumii care a facut tam tam .....ma mir ca nu i da vreo biserica banii inapoi radmasa.gif
zanga
Asta cu despagubirea e stirea urmatoare...am mai stat si 2 ani sa faca ancheta radmasa.gif
touche
ce tampit...dar mai tampiti sunt prourorii
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.