Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Site de flori? Ce folositi?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
mman2006
Salut,

Pentru cei care au mai folosit, sau macar au auzit de la cunoscuti (ca doar suntem in majoritate barbati aici), care site de livrare de flori este cel mai bun? Am incercat si eu cateva pana acum (eram in afara tarii si am cerut livrari aici) care au mers mai bine sau mai prost.
Ce site-uri folositi, poate gasesc si eu ceva sa-mi placa....pana acum cam greu
adister
Eu l-am folosit pe asta. Ce pot sa zic - foarte multumit smile.gif
DragosP
Da' un site din US pentru a comanda și livra acolo știti? blush.gif
andrey2003
www.1cadou.ro
DragosP
QUOTE(DragosP @ 14 Jul 2007, 09:36)
Da' un site din US pentru a comanda și livra acolo știti? blush.gif

Am ajuns să mă citez. smile.gif
Poate mai interesează pe cineva: www.ftd.com. Serioși, acceptă card-uri emise în RO (eu am Visa), livrarea-n 24..36 ore.
mman2006
Daca tot eu am inceput, revin si cu rezultatul de la mine

Am folosit (de cateva
ori deja) site-ul asta .

Am trimis flori si acasa dar si pentru firma (buchete pentru parteneri de afaceri, de business le zic ei, de aici am ales)
Imi plac la site culorile la site (altele de gen sunt cam nasoale) dar ce mi-a placut cel mai mult e ca au procesat comanda repede si amabil (am mai patit sa astept 3 zile dupa o confirmare si sa mi se zica ca de fapt nu au produsul)

Si culmea, a mers si procesarea cardului, fara suprataxa si nici nu au preturile prea diferite fata de restul magazinelor de acelasi gen.

De retinut, eu va recomand sa-i incercati, s-ar putea sa fiti surprinsi placut....(mai nou am vazut ca au si reclame pe site-uri si Google, deci prea rau nu cred ca le merge smile.gif) )


31 Jul 2007, 15:38:
Cei de care v-am zis accepta si comenzi din US, dar livrarea e doar in Bucuresti (inca, mi-au zis la tel.)
floryyn
Baieti, recomand http://www.magnolia.ro/scripts/livrari_flori.asp
mman2006
Ai comandat de la ei? Site-ul arata interesant

Eu de la FloriLaBucuresti am mai comandat ieri pentru azi si tocmai cica au livrat acum smile.gif
vis-a-vis
http://www.floriprincurier.ro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.