Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: unde gasesc vopsele?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
brigada_diverse
am dacia din 89 culoare bleu mamaia....si mai trebuie vopsea pentru un restus pe unde zgarie vecinii mei fara creier si alti trecatori(ce sa zic...romania) dar nu gasesc deloc la magazinele auto. prin Constanta sau prin Bucuresti pe unde as putea gasi bleu mamaia? si la ce pret? la service nu o mai duc...a fost vopsita acum 7 ani...dar a fost pusa vopseaua peste rugina...acum s-a cam ros caroseria...nu mai am incredere in astia...ma chinui dar stiu ca ramane facuta...deci..pe unde se gasesc vopsele? eventual spray sau chiar vopsea de dat cu pensula
dd gheorghe
Cred ca gasesti pe Poporului in Constanta , bleu 616 are codul.Sunt acolo de la un capat la altul vreo 4-5 magazine cu vopseluri,au si sprayuri de retus.Mergi cu auto acolo si compari la fata locului. Bafta!!
brigada_diverse
multumesc mult, sper sa gasesc
brigada_diverse
am agsit la un magazin de acolola 14 RON 300ml si la Carreforu, tot la 300ml la 10RON.

pe unu scrie BLUE Mamaia 617(cel din magazin) si cel de la carreforu scrie BLEU MAMAIA 617
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.