Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pleoape!
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
LauTM
Poate cineva sa imi spuna si mie,unde pot gasi pleoape pentru faruri de Dacie model(zimbetul lui Iliescu)nou?Va multumesc!
CriSTI68
nu vrei praguri GTI eleroane si alte kitch`uri ?
LauTM
Un eleron as vrea,dar cit costa?
Kruger
Cel mai bun eleron la dacie...e ala incorporat in capacul portbagajului.

Cele mai bune praguri sunt alea de tabla, de Pitesti, se invarte cam la 8-9 sute de mii bucata. Date cu antifon negru arata belea.

Pleoapele arata grotesc pe dacie. Ori prelungesti capota peste faruri (operatiune costisitoare, delicata si chinuitoare) ori le faci din izolir, si in cazul ala poti sa te duci sa agati cu masina ta gagici la discoteca satului.

Oricum ar fi, it's your choice.
CriSTI68
singura modificare in decurs la pragurile mele se fac, ma rog se faceau pana sa intre service`ul lui Ionut in concediu , kruger :(app nu te duce pana pe 26 ca e inchis. pragurile mi le fac direct peste cele de tabla dar din fibra. nu tampenii dalea din targ, cat despre pleoape prelungeste capota putin
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.